₪6,185
עוד ₪13,815 להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
מאבקים חברתיים · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


המאבק בגזירות
עובד נמל חיפה: די להפרד ומשול בין עובדים!
די להפרטה ולהתקפות על העבודה המאורגנת! צפו בדבריו של עובד נמל חיפה, סיוון עירון

הדפסה

ממשלת ההון של נתניהו, לפיד ובנט רוצה להחליש את היכולת שלנו להתנגד לגזירות שלהם על האדם העובד והמשפחות העניות ביותר. כל משפחה צפויה לשלם עוד מאות שקלים בחודש בעקבות גזירות לפיד.

פוליטיקאים של ההון, שמסכימים למחוק לטייקונים חובות, ולוותר להם על תשלומי מס בהיקף של 27 מיליארד שקלים, דורשים שציבור העובדים ישלם שוב. ועל הדרך מתכננים לקדם עוד הפרטות ולהחליש עוד יותר את העבודה המאורגנת.

אנחנו צריכים להכריז עליהם מלחמה בחזרה. עם הכוח של העבודה המאורגנת שלנו.

ההסתדרות צריכה להכריז לאלתר על שביתת אזהרה כללית במשק, שתהיה מלווה בהפגנות מרכזיות ובאסיפות הסברה, כצעד ראשון במאבק לעצירת כל ההתקפות על העובדים והעניים.

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.