₪8,260
עוד ₪11,740 להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
מאבקים חברתיים · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


מאבק גלובלי
סמינר בינלאומי: המאבק לשינוי סוציאליסטי במאה ה־21
משלחת מ"מאבק סוציאליסטי" השתתפה לצד מאות פעילות ופעילים סוציאליסטים מיותר מ־30 מדינות בסמינר הבינלאומי של תנועת ה־CWI

הדפסה

משלחת מטעם "מאבק סוציאליסטי" לקחה חלק בסמינר הבינלאומי של תנועת ה־CWI הבינלאומית שנערך בבלגיה בסוף חודש יולי יחד עם מאות פעילות ופעילים סוציאליסטים, ובהם פעילי איגודים, פעילי שכונות וכן חברי מועצות וחברי פרלמנט סוציאליסטים, מיותר מ־30 מדינות מכל היבשות.

במהלך הסמינר התקיימו דיונים על התפתחות המשבר הגלובלי של השיטה הקפיטליסטית, על המאבק הבינלאומי נגד שלטון ההון, על התפתחות תנועות המחאה החברתיות והתנועות המהפכניות באזורים שונים בעולם, על "האביב הערבי", על האתגרים של התנועות הסוציאליסטיות כיום ועל הצבת אלטרנטיבה סוציאליסטית במאה ה־21.

חברות וחברים ממדינות שונות סקרו את ההתפתחויות בחזית המאבקים לצדק חברתי ודמוקרטיה ולהגנת הסביבה, וחלקו מהניסיון שצברו מתוך המעורבות בתנועת המחאה נגד יוקר המחיה בברזיל, בגלי ההפגנות והשביתות נגד ממשל ארדואן בטורקיה, במאבקי הכורים בדרום אפריקה, במאבק המהפכני בתוניסיה ובמאבקים נגד צעדי הצנע ביוון ובספרד.

לדיווחים מורחבים (באנגלית), היכנסו ל: socialistworld.net   


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.