יאיר נתניהו יודע בשביל מי אבא שלו עובד
לא לגירוש, כן לשיקום שכונות!
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪16,063
עוד ₪3,937
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


מאבק סוציאליסטי
למה אני פעילה סוציאליסטית?
סתיו פלג, תלמידת תיכון מראש העין, מסבירה למה החליטה להצטרף לתנועת מאבק סוציאליסטי

הדפסה

לתנועה בחרתי להצטרף ממספר סיבות שונות. כתלמידת תיכון אני חושבת שהעתיד של הדור שלי אבוד בחברה קפיטליסטית שרומסת זכויות עובדים וכופה תנאי עבודה ומחיה קשים ויוקר מחיה לא אנושי.

השתכנעתי שיש צורך להיאבק ולקחת חלק בפעילות חברתית ופוליטית כדי לשנות את החברה ושרעיונות סוציאליסטיים מספקים תשובה לכשלים של השיטה הקפיטליסטית.

גיליתי שתנועת מאבק סוציאליסטי פועלת על בסיס יומיומי בשטח, בפעילויות הסברה ובפעולות לקידום ותמיכה במאבקי עובדים, פעילות חברתית, קמפיינים חברתיים (כמו קידום המאבק להעלאת שכר המינימום ל־30 שקל לשעה, כולל הקריאה לבטל את האפליה הנהוגה בשכר המינימום כלפי נוער עובד). המאבקים, הסולידריות והפעילות של התנועה — מעבר לדיונים המיוחדים והמעמיקים — חיברו אותי לתנועה.

על רקע קמפיין מחאה ארצי שאירגנו תלמידות תחת הכותרת "מפסיקות לשתוק", יזמנו, חברי מאבק סוציאליסטי בראש העין, פעילות מחאה נגד אפליה סקסיסטית בקוד הלבוש בתיכון שבו אנו לומדים. במסגרת קידום המחאה ערכנו פגישות עם תלמידים ופעולות הסברה בנושא.

מאבק סוציאליסטי מקדמת, באמצעות תמיכה והובלת מאבקים, ערכים של שוויון ותנאים הוגנים לכלל ציבור העובדים, כמו למשל במאבקי התאגדות. אני מסכימה עם ערכים אלה וחושבת שחשוב לקדם אותם. לכן בחרתי להצטרף לפעילות בתנועה. בניית כוח סוציאליסטי תעזור לקדם את המאבק לצדק חברתי ולשלום, לעתיד שבו כולם יוכלו לחיות בכבוד ובשוויון.

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.