לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לא לעוד "חילוצים" באמצעות מעשי טבח — להיאבק לשחרור כולם תמורת כולם ולסיום מרחץ הדמים!
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
מאבק סוציאליסטי
למה אני פעילה סוציאליסטית?
סתיו פלג, תלמידת תיכון מראש העין, מסבירה למה החליטה להצטרף לתנועת מאבק סוציאליסטי
1,876

1,876

לתנועה בחרתי להצטרף ממספר סיבות שונות. כתלמידת תיכון אני חושבת שהעתיד של הדור שלי אבוד בחברה קפיטליסטית שרומסת זכויות עובדים וכופה תנאי עבודה ומחיה קשים ויוקר מחיה לא אנושי.

השתכנעתי שיש צורך להיאבק ולקחת חלק בפעילות חברתית ופוליטית כדי לשנות את החברה ושרעיונות סוציאליסטיים מספקים תשובה לכשלים של השיטה הקפיטליסטית.

גיליתי שתנועת מאבק סוציאליסטי פועלת על בסיס יומיומי בשטח, בפעילויות הסברה ובפעולות לקידום ותמיכה במאבקי עובדים, פעילות חברתית, קמפיינים חברתיים (כמו קידום המאבק להעלאת שכר המינימום ל־30 שקל לשעה, כולל הקריאה לבטל את האפליה הנהוגה בשכר המינימום כלפי נוער עובד). המאבקים, הסולידריות והפעילות של התנועה — מעבר לדיונים המיוחדים והמעמיקים — חיברו אותי לתנועה.

על רקע קמפיין מחאה ארצי שאירגנו תלמידות תחת הכותרת "מפסיקות לשתוק", יזמנו, חברי מאבק סוציאליסטי בראש העין, פעילות מחאה נגד אפליה סקסיסטית בקוד הלבוש בתיכון שבו אנו לומדים. במסגרת קידום המחאה ערכנו פגישות עם תלמידים ופעולות הסברה בנושא.

מאבק סוציאליסטי מקדמת, באמצעות תמיכה והובלת מאבקים, ערכים של שוויון ותנאים הוגנים לכלל ציבור העובדים, כמו למשל במאבקי התאגדות. אני מסכימה עם ערכים אלה וחושבת שחשוב לקדם אותם. לכן בחרתי להצטרף לפעילות בתנועה. בניית כוח סוציאליסטי תעזור לקדם את המאבק לצדק חברתי ולשלום, לעתיד שבו כולם יוכלו לחיות בכבוד ובשוויון.

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.