לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לשבות בעד "כולם תמורת כולם", סיום המלחמה ונגד ממשלת הדמים
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
"מוזיקה של סולידריות"
מגבירים את הקול מול גזענות, הומופוביה וסקסיזם
בואו לערב הופעות בהשתתפות: סגול 59, The U Crew וסקארטה קיד ■ כי מול הגזענות הממסדית ושלטון ההון, הרצח במצעד הגאווה ופיגועי ה'תג־מחיר' – צריך להגביר את קולות המחאה!
1,065

1,065

ערב הופעות של מוזיקת מחאה מכאן ומהעולם בסולידריות עם מאבקים נגד שלטון ההון וה'הפרד ומשול' בחברה, יתקיים ביום שישי ה־25 בספטמבר בתכלס בר (בר יוחאי 7 ת״א, הנה מפה).

פתיחת דלתות בשעה 20:00. כניסה: 30 ש״ח בקופת האירוע או 20 ש״ח במכירה מוקדמת (לרכישה הקישו כאן). סייעו לנו להפיץ את דף האירוע בפייסבוק.

מי ישמיעו קול?

סגול 59 — Sagol 59
מהמייסדים של ההיפ הופ והראפ בישראל. החל להקליט בשנת 1998 ומאז מופיע בארץ ובעולם ומשתף פעולה עם מגוון רחב של אמנים ביניהם שאנן סטריט, דן תורן, רונה קינן, רבל סאן, וולקן, נצ׳י נצ' ורבים אחרים

יו קרו — The U Crew
קולקטיב היפ — הופ חברתי נגד גזענות וסקסיזם. בני אסתרקין — Benny Esterkin, David Maayan — דוד מעיין, נמש — Nemesh, מועצת הפועלים קלאן וריףראף Riffraff-Rap From the Working Class יגיעו רכובים על באסים וחמושים בחרוזים להעיף את כולם באוויר

סקארטה קיד — Skarate KID
חופש, רומנטיקה ופיזוזים! הרכב סקא ורגאי עם כל השנים של הסקא, כל התקופות, כל הרגשות עם הטויסט המקומי של הסגנון החדש הקרוי סקא מזרח תיכוני

*   הערב מאורגן על ידי פעילות ופעילים ממאבק סוציאליסטי. במקום ניתן יהיה לרכוש חומרים של התנועה ושל האמנים.
הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.