ממשלת בנט־לפיד־מרצ החליטה להפריט את המאבק במגפה
תאגידי המזון החליטו להעלות מחירים, אך נבהלו ממחאה וחרם
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
מאבק בכל הארץ
רעיונות הם דבר נהדר, אבל אם לא מחברים את הרעיונות האלו לעשייה בשטח הם נוטים לאבד בדרך כלל כל קשר עם המציאות. תנועת מאבק סוציאליסטי מאמינה ודוחפת לכיוון שינוי סוציאליסטי של החברה. הרעיונות שלנו הם רעיונות פוליטיים, והזירה שבה רעיונות כאלה יכולים להתממש היא הזירה החברתית. החברים בתנועה שלנו לוקחים חלק פעיל בהפגנות חברתיות. בתחילת דצמבר השתתפנו בוועידת העשוקים, הפגנה שהיא פרי שיתוף פעולה של עשרות אירגונים חברתיים, הנערכת מול וועידת העסקים הישראלית, זו השנה הרביעית. בזמן שהפוליטיקאים ואנשי העסקים הציגו את תוכניות הקיצוצים שלהם, בתוך בית מלון, הצגנו אנחנו את האלטרנטיבה הסוציאליסטית, בחוץ, עם מגאפונים ומשרוקיות.
1,957

אנחנו עורכים דרך קבע, כמעט כל יום, בערים שונות בארץ פעילויות רחוב. פעילויות שבהם החברים שלנו עומדים ברחוב, מחלקים חומרי הסברה, מגייסים מצטרפים חדשים לאירגון ומוכרים את עיתון המאבק. בירושלים אנחנו מקיימים קשר רציף עם תושבי שכונת קרית־יובל במטרה להוביל קמפיינים משותפים.

חלק חשוב מהפעילויות שאנחנו עושים הוא השתתפות במאבקי עובדים. הניסיון של התנועה שלנו כולל מאבקים משותפים עם עובדי הרכבת, מקורות, ידיעות אחרונות, הנמלים, מפעל אורלייט בנס ציונה ועוד. כרגע אנחנו מסייעים לעובדי ביה״ח "ביקור חולים" בירושלים להיאבק על פרנסתם, ראו כתבה בעיתון.

תנועת מאבק סוציאליסטי פעילה גם במאבק נגד חומת ההפרדה. החברים שלנו התארחו במאהל המחאה בישוב דיר באלוט, שהחומה תעבור בתוכו. כמו כן השתתפנו במספר הפגנות מחאה לאורך תוואי החומה, שנערכו לאחרונה. שם הצגנו את הקריאה שלנו למאבק משותף של עובדים ובני נוער ישראלים ופלסטינים נגד נסיונות ממשלות בעלי ההון לפלג בינינו. בהפגנה שנערכה מול משרד הביטחון בתל אביב, יום לאחר הירי של הצבא על מפגינים במסחה, עזרנו לחסום את הכביש והראנו נוכחות מרשימה.

כוחנו, ומספר הפעילים העומדים לרשותנו, הוא קטן מאוד ביחס למשימות הניצבות מולנו. אבל אנחנו לא מתכוונים להתייאש, בדיוק להיפך. בזמן שהמשבר והמלחמה שהפילו עלינו בעלי ההון והפוליטיקאים שבכיס שלהם, רק חושף את השיטה המשברית שלפיה הם פועלים, צומחת תנועת מאבק סוציאליסטי במספר החברים ובמספר הסניפים שלה ברחבי הארץ. האלטרנטיבה הסוציאליסטית היא הדרך היחידה לדאוג לתנאי חיים בסיסיים לעובדים, למובטלים ולנוער. כעת הגיע תורכם להצטרף למאבק!
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.