לא לגירוש, כן לשיקום שכונות!
יאיר נתניהו יודע בשביל מי אבא שלו עובד
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪17,573
עוד ₪2,427
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


פעיל הארגון בראיון לרדיו אוסטרי
הגל המהפכני משפיע בבירור על המצב בישראל
פעיל תנועת מאבק סוציאליסטי, נאור קפולניק, בראיון לרדיו אוסטרי, מדבר על השלכות הגל המהפכני באזור על המאבקים החברתיים־מעמדיים בישראל וגם על אפשרויות לקידום השלום

הדפסה

הראיון התקיים ב־7 במרץ בתחנת Radiofabrik בזלצבורג שבאוסטריה, במסגרת ביקור קצר של נאור קפולניק כנציג של תנועת מאבק סוציאליסטי, לרגל הוועידה הארצית של מפלגת השמאל הסוציאליסטית (SLP), שהיא המפלגה־האחות האוסטרית שלנו.

בלקט הראיון שמובא כאן מאתר תחנת הרדיו, נשמטו בעריכה לצערנו התייחסויות רלוונטיות לנושאים נוספים, ובעיקר המאבק נגד הכיבוש והדיכוי הלאומי של הפלסטינים ולמען שלום.

לקט הראיון (באנגלית), 9 דקות:

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.