לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לא לעוד "חילוצים" באמצעות מעשי טבח — להיאבק לשחרור כולם תמורת כולם ולסיום מרחץ הדמים!
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
פעיל הארגון בראיון לרדיו אוסטרי
הגל המהפכני משפיע בבירור על המצב בישראל
פעיל תנועת מאבק סוציאליסטי, נאור קפולניק, בראיון לרדיו אוסטרי, מדבר על השלכות הגל המהפכני באזור על המאבקים החברתיים־מעמדיים בישראל וגם על אפשרויות לקידום השלום
1,693

1,693

הראיון התקיים ב־7 במרץ בתחנת Radiofabrik בזלצבורג שבאוסטריה, במסגרת ביקור קצר של נאור קפולניק כנציג של תנועת מאבק סוציאליסטי, לרגל הוועידה הארצית של מפלגת השמאל הסוציאליסטית (SLP), שהיא המפלגה־האחות האוסטרית שלנו.

בלקט הראיון שמובא כאן מאתר תחנת הרדיו, נשמטו בעריכה לצערנו התייחסויות רלוונטיות לנושאים נוספים, ובעיקר המאבק נגד הכיבוש והדיכוי הלאומי של הפלסטינים ולמען שלום.

לקט הראיון (באנגלית), 9 דקות:

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.