לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לא לעוד "חילוצים" באמצעות מעשי טבח — להיאבק לשחרור כולם תמורת כולם ולסיום מרחץ הדמים!
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
"קופת מאבק 2018"
תודה ענקית למעל מאה תורמות ותורמים
היעד הושג: מעל 25 אלף שקל לחיזוק המאבק לבניית שמאל סוציאליסטי בינלאומי
1,089

1,089

מעל מאה תורמות ותורמים השתכנעו לתת גב לשמאל הסוציאליסטי: יהודים וערבים, מת״א ומירושלים, מעראבה ומבית שמש, מנמל חיפה ומשירותי הפסיכולוגיה הציבורית, מפגינות נגד השחיתות ופעילים נגד הגירוש, עובדות ועובדים, חברי ועדים, סטודנטיות, תיכוניסטים ועוד.

בזכותכם מבצע "קופת מאבק 2018" מסתיים בהצלחה גדולה: הגענו ל־128% מהיעד!

מעל 25 אלף שקלים נתרמו במצטבר מ־106 תורמות ותורמים לטובת חיזוק המאבק לבניית שמאל סוציאליסטי בינלאומי.

לא היינו מצליחים להשיג את היעד ללא עשרות תרומות של כמה עשרות שקלים, שהצטרפו לעשרות תרומות של מאות שקלים ולכמה תרומות של אלפי שקלים.

אנחנו אסירי תודה... הסכום שגויס מסייע לנו כבר ממש עכשיו במעורבות שלנו במאבק נגד גירוש מבקשי המקלט ובזירות נוספות בקידום של פעילות, בהדפסת שלטים וחומרי הסברה וברכישת ציוד.

המאבק זקוק גם לך. מאבק סוציאליסטי נאבקת נגד שלטון ההון, נגד אפליה וגזענות, נגד הכיבוש ולמען שלום, דמוקרטיה ושינוי סוציאליסטי של החברה. הצטרפו אלינו!

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.