מיאוס גובר משלטון נתניהו זועק לאלטרנטיבה
גם כאן צריך מחאת אפודים צהובים!
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
הצטרפו למאבק. הצטרפו לתנועת מאבק סוציאליסטי. רק תשאירו טלפון ונחזור אליכם.
הצטרפו למאבק!
העבודה המאורגנת · כיבוש ושלום · המזה״ת · עולמי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · מאבק סוציאליסטי
X
"קופת מאבק 2018"
תודה ענקית למעל מאה תורמות ותורמים
היעד הושג: מעל 25 אלף שקל לחיזוק המאבק לבניית שמאל סוציאליסטי בינלאומי

הדפסה

מעל מאה תורמות ותורמים השתכנעו לתת גב לשמאל הסוציאליסטי: יהודים וערבים, מת״א ומירושלים, מעראבה ומבית שמש, מנמל חיפה ומשירותי הפסיכולוגיה הציבורית, מפגינות נגד השחיתות ופעילים נגד הגירוש, עובדות ועובדים, חברי ועדים, סטודנטיות, תיכוניסטים ועוד.

בזכותכם מבצע "קופת מאבק 2018" מסתיים בהצלחה גדולה: הגענו ל־128% מהיעד!

מעל 25 אלף שקלים נתרמו במצטבר מ־106 תורמות ותורמים לטובת חיזוק המאבק לבניית שמאל סוציאליסטי בינלאומי.

לא היינו מצליחים להשיג את היעד ללא עשרות תרומות של כמה עשרות שקלים, שהצטרפו לעשרות תרומות של מאות שקלים ולכמה תרומות של אלפי שקלים.

אנחנו אסירי תודה... הסכום שגויס מסייע לנו כבר ממש עכשיו במעורבות שלנו במאבק נגד גירוש מבקשי המקלט ובזירות נוספות בקידום של פעילות, בהדפסת שלטים וחומרי הסברה וברכישת ציוד.

המאבק זקוק גם לך. מאבק סוציאליסטי נאבקת נגד שלטון ההון, נגד אפליה וגזענות, נגד הכיבוש ולמען שלום, דמוקרטיה ושינוי סוציאליסטי של החברה. הצטרפו אלינו!
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־CWI, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.