ממשלת בנט־לפיד־מרצ החליטה להפריט את המאבק במגפה
תאגידי המזון החליטו להעלות מחירים, אך נבהלו ממחאה וחרם
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
תודה!
תרומות קטנות הסתכמו במעל 21 אלף שקל למאבק לשינוי סוציאליסטי
תודה ענקית למעל מאה יהודים/ות וערבים/ות, חברי ועדים, מורות, עובדים מנמל חיפה, מאגד ומאל־על, פעילות פמיניסטיות, פעילי סביבה, תיכוניסטים ופנסיונרים, שנענו לקריאה שלנו לחזק את השמאל הסוציאליסטי
529

השגנו את היעד! מעל ל־21,000 אלף שקל נתרמו במצטבר למבצע גיוס הכספים של תנועת מאבק סוציאליסטי מ־110 תומכות ותומכים ומעוד עשרות חברים וחברות בתנועה.

️ תודה ענקית למעל מאה יהודים/ות וערבים/ות, חברי ועדים, מורות, עובדים מנמל חיפה מאגד ומאל־על, פעילות פמיניסטיות, פעילי סביבה, תיכוניסטים ופנסיונרים, שנענו לקריאה שלנו לחזק את השמאל הסוציאליסטי. אף תרומה איננה ברורה מאליה, בטח בהתחשב במשבר הקורונה וההרעה הדרמטית במצב הכלכלי של האנשים העובדים.

להשגת היעד יש משמעות גדולה עבורנו. הכספים שגויסו במהלך המבצע איפשרו לנו לרכוש ציוד, להדפיס שלטים וסטיקרים ולהפיק חומרי הסברה, לארגן שידורי וידיאו ופגישות וירטואלית במהלך הסגר ולהגביר חשיפה ברשתות החברתיות. אירגנו פעילויות הסברה בתגובה לסדר היום המסוכן של הממשלה החדשה. השתתפנו בהפגנות של המורות, של המתמחים ושל העובדות הסוציאליות. בימים האחרונים השתפנו במחאות נגד איום הסיפוח והעמקת הכיבוש בצומת אלמוג ליד יריחו, בירושלים ובתל אביב. כמו כן יזמנו דוכני הסברה נגד הסיפוח בחיפה ובתל אביב.

אז שוב תודה לכל התורמות והתורמים, ותשקלו להצטרף אלינו. כי המאבק לשינוי סוציאליסטי מרים ראש וזקוק גם לך!
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.