לעצור את מתקפת הנקם ומרחץ הדמים בעזה, להיאבק ולהציב אלטרנטיבה לממשלת האסון, המצור והעוני
ממשלת נתניהו מתנערת מכל אחריות לאסון בביה״ח בעזה, כשברקע אלפי הרוגים מההפצצות
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
סולידריות בינלאומית
מתמודדת סוציאליסטית לבית הנבחרים במדינת וושינגטון מאוימת בפיטורים
מכתב מחאה על הניסיון לפטר מרצה סוציאליסטית בסיאטל
1,104

1,104

יו״ר ועד המרצות במכללת ויצו חיפה, איריס זמיר, חברת מאבק סוציאליסטי, שיגרה מכתב מחאה ב־25 באוקטובר להנהלת מכללת Seattle Central במדינת וושינגטון שבארה״ב, בעקבות הניסיון לפטר את המרצה לכלכלה קשאמה סוואנט, פעילת מפלגת "האלטרנטיבה הסוציאליסטית".

קשאמה מתמודדת בבחירות הכלליות של ה־6 בנובמבר לבית הנבחרים של מדינת וושינגטון, בתמיכת סניף איגוד עובדי התחבורה (ATU), פעילים חברתיים, השבועון The Seattle Stranger ואחרים.

"נראה כי ההנהלה מחפשת לנקום בד״ר סוואנט בשל הפרספקטיבות הביקורתיות שהיא מציגה בשיעוריה, בהם היא מלמדת מנקודת המבט של ה־99% ולא של המאיון העליון", נאמר במכתב.

קיראו עוד באתר VoteSawant.org‬.

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.