הגירוש הוא אסון בשירות שלטון ההון
מאפיית בלפור ומאפיית הטייקונים
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪25,580
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · מבקשי מקלט · העבודה המאורגנת · כלכלה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


סולידריות בינלאומית
מתמודדת סוציאליסטית לבית הנבחרים במדינת וושינגטון מאוימת בפיטורים
מכתב מחאה על הניסיון לפטר מרצה סוציאליסטית בסיאטל

הדפסה

יו״ר ועד המרצות במכללת ויצו חיפה, איריס זמיר, חברת מאבק סוציאליסטי, שיגרה מכתב מחאה ב־25 באוקטובר להנהלת מכללת Seattle Central במדינת וושינגטון שבארה״ב, בעקבות הניסיון לפטר את המרצה לכלכלה קשאמה סוואנט, פעילת מפלגת "האלטרנטיבה הסוציאליסטית".

קשאמה מתמודדת בבחירות הכלליות של ה־6 בנובמבר לבית הנבחרים של מדינת וושינגטון, בתמיכת סניף איגוד עובדי התחבורה (ATU), פעילים חברתיים, השבועון The Seattle Stranger ואחרים.

"נראה כי ההנהלה מחפשת לנקום בד״ר סוואנט בשל הפרספקטיבות הביקורתיות שהיא מציגה בשיעוריה, בהם היא מלמדת מנקודת המבט של ה־99% ולא של המאיון העליון", נאמר במכתב.

קיראו עוד באתר VoteSawant.org‬.

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.