הפגנה סוערת בת״א ואיום בהתפטרות המונית בתגובה להכרזת שר הבריאות
איגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים נערך לשביתה ארצית
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
בחירות עירוניות בארה״ב
שני מועמדים סוציאליסטים מציבים אלטרנטיבה
"לוול סטריט יש שתי מפלגות, גם האנשים העובדים צריכים מפלגה משלהם!"
1,373

היום (שלישי) יתקיימו בחירות עירוניות בארה״ב. תנועת "האלטרנטיבה הסוציאליסטית", תנועת האחות של מאבק סוציאליסטי בארה״ב, מריצה שני מועמדים — קשאמה סוואנט בסיאטל וטיי מור במיניאפוליס.

אחרי שתנועת האוקיופיי העלתה לסדר היום את הצורך בחברה שמתנהלת לפי הצרכים של ה־99%, ועל רקע המאבקים נגד פינויים מבתים ומאבקי ההתאגדות והשכר ברשתות המזון המהיר וברשת וול־מארט, הקמפיינים של מור וסוואנט עוזרים לפתח את המסקנה בקרב עובדים וצעירים, פעילים חברתיים וארגוני שמאל, לכך שיש צורך וגם בסיס אמיתי לבנייה של כוח פליטי חדש בארה״ב: "בזמן שלוול סטריט יש שתי מפלגות, גם האנשים העובדים צריכים מפלגה משלהם!".

כך, בבחירות המקדימות בסיאטל, שנערכו באוגוסט, סוואנט השיגה 35% מהקולות מול עוד שני מועמדים דמוקרטים — התוצאה הטובה ביותר למועמד או מועמדת סוציאליסטיים בארה״ב מזה עשורים. באופן משמעותי, הקמפיינים זוכים לתמיכה של מספר ועדי עובדים.

בזמן שמועמדים דמוקרטים ורפובליקאים ממומנים על־ידי בעלי הון, הקמפיינים של סוואנט ומור ממומנים רק באמצעות תרומות קטנות מהציבור הרחב. עצם ההצלחה במימון הקמפיינים מעידה על התמיכה הגוברת ברעיונות שהם מקדמים.

סוף לסילוק נפגעי משכנתאות מבתיהם, כן לפיקוח על שכר דירה, להעלות את המס על העשירים והטייקונים לטובת מימון תוכניות חינוך ותחבורה ציבוריים, להעלות את שכר המינימום ל־15$ לשעה, לקדם הקמת ועדי עובדים, לשים סוף לרדיפת מהגרים... כן למאבק של ה־99% להפלת שלטון ההון ולמען שינוי סוציאליסטי של החברה!

בזכות הקמפיינים של מור וסוואנט הרעיונות האלה מקבלים במה ציבורית רחבה ותמיכה של עשרות אלפי עובדים וצעירים.
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.