לא לגירוש, כן לשיקום שכונות!
יאיר נתניהו יודע בשביל מי אבא שלו עובד
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪16,063
עוד ₪3,937
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


לתמוך בשביתת מקורות
מאבק סוציאליסטי קוראת לתמוך בשביתת מקורות: מאבק של עובדים על מקום פרנסתם ומאבק נגד כוונות הממשלה להפריט. משמעות ההפרטה הינה הפקרת המים, משאב חיוני השייך לכל התושבים, לידיים פרטיות אשר כל מטרתם הוא רווח בלבד

הדפסה

דיברנו עם יו״ר ועד עובדי "מקורות", מאיר אלעזרה:

"השביתה פרצה לפני שבוע בגלל שתי סיבות:
א. שינוי ארגוני, כלומר פיצול החברה לכמה חברות שלמעשה זו הפרטה. דבר אשר יוביל לפי ניסיון העבר בכל החברות אשר עברו תהליך דומה לפיטורי עובדים והורדת שכר.
ב. הסכם עבודה. כבר שבעה חודשים שאין הסכם לגבי השכר, ההנהלה נוקטת סחבת בטענה שאין כסף.
היות ואנו ערים לצורכי הציבור החלטנו לעבוד במתכונת שבת על מנת לספק מים לאזרחים."

— האם ההנהלה שיתפה את העובדים בהחלטותיה בשינוי המבנה הארגוני?

"לא. הכל נעשה באורח חד צדדי ללא התחשבות בוועד העובדים. גם ניסיון מצד ההסתדרות להתערב בסכסוך נתקל בסירוב ההנהלה. לאור כל זאת ולאחר שנדחפנו אל הקיר החלטנו לצאת להפגנה גדולה בהשתתפות כל עובדי מקורות."

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.