בלי פתרון לסכנת ההדבקה, בלי מענה לצרכים החינוכיים
ממשלת ה"שינוי" הגישה תקציב חונק ועוד שורה של גזירות
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
עובדי הנמלים מוכרחים לנצח!
עובדי הנמלים נוקטים מזה שמונה חודשים שיבושי עבודה, במחאה חריפה כנגד כוונת הממשלה להפריט את הנמלים ובכך לפגוע בתנאי עבודתם.
1,380

הממשלה מתכננת את הקמתו של נמל פרטי חדש ("נמל היובל") בחוף הצפוני של אשדוד, שבו יועסקו עובדים לא קבועים על ידי חברות כוח אדם. נמלים הקיימים באשדוד ובחיפה ייאלצו להתחרות מול הנמל החדש. לשם כך תפגע ההנהלה בתנאי העבודה הקיימים, שהושגו בשנים של מאבקי עובדים.

שלמה שמעוני, יו״ר ועד העובדים באגף הציוד בנמל אשדוד, דיבר עם נציג מאבק סוציאליסטי:

"סכסוך העבודה הנוכחי הוא חלק ממלחמה שמנהלת הממשלה כדי לשבור את המעמד העובד המאורגן. הם מעוניינים בעובדים שיתחננו לעבודה כל יום מחדש. כואב להם לראות עובדים שמרוויחים משכורות הגונות ושיש להם מקום עבודה קבוע.

"כל הפוליטיקאים מכל המפלגות הגדולות, כולם ממומנים על ידי בעלי ההון. כשהם נבחרים הם מחזירים להם את החוב על ידי הפרטת נכסי מדינה והפקדתם בידיהם.

"אנחנו לא נלחמים בשביל לקבל העלה במשכורת! אנחנו נלחמים להגן על זכותנו הדמוקרטית. אנחנו נלחמים על עתיד ילדינו, על זכותם לעבודה קבועה ועתיד בטוח".
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.