לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לשבות בעד "כולם תמורת כולם", סיום המלחמה ונגד ממשלת הדמים
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
נגד הקיצוצים!
קצבי ומקצצי האוצר שולחים את ידיהם המושחתות לכל השכבות החלשות בישראל, גוזלים מאיתנו ומכריחים אותנו לשלם את החשבון בריבית דריבית
2,172

2,172

הקיצוצים בתקציב: קצבי התקציב שוב הגישו לנו מנה מקוצצת במיוחד לשנה הקרובה. אחרי שכבר קיצצו לנו ברווחה, בדמי אבטלה, בנכים ובחירשים. הקיצוץ הנוכחי בקצבאות הילדים, במשפחות חד הוריות, בחינוך ובבריאות.

עליית מחירים: כעת הם מבקשים מאיתנו לשלם להם עבור מנה מוגדלת, ביטוח לאומי, מס הכנסה, עליית מחירי הלחם ומוצרי הבסיס. אבל התקציב הנוכחי הוא לא מנה מוגדלת הוא אפילו לא מנת בסיס.

ובמי לא פגעו? למרות הקיצוצים העמוקים בתקציב מגישים פקידי האוצר והפוליטיקאים מנת גורמה, מטופחת ומוגדלת, של תקציבי "עידוד ותמיכה" לבעלי ההון, דוגמת שיפוי מעסיקים, הפחתת מיסים וכו'

האבטלה: אף על פי כן נכשלים בעלי ההון והפוליטיקאים בפתרון בעיית האבטלה (כאילו שהם בכלל מנסים) ומותירים מאות אלפי מובטלים בתנאים של חוסר וודאות. אבטלה זו פוגעת גם בעובדים במשרות הזמניות וגם בעובדים בעלי וותק שחשים את האיומים של המעסיקים יותר מתמיד.

יוצאים למאבק: ברחובות הוקם מאהל של משפחות מחוסרות דיור. בכיכר המדינה בת״א הוקם מאהל במחאה על הפערים החברתיים. מקומות עבודה רבים מתארגנים לשביתות כנגד הפרטות ופיטורים. גם ההסתדרות יוצאת למאבק נגד אי קיום הסכמי תוספות היוקר של השנים האחרונות, פגיעה בקרנות הפנסיה והתקציב החדש.

אי אפשר יותר לשתוק! חייבים להילחם על מה שמגיע לנו!

  • ביטול של כל הקיצוצים בתקציב המדינה.
  • בנייה מאסיבית של דירות ציבוריות למשפחות נזקקות.
  • הצמדת מחירי מוצרי היסוד לשיעור שכר המינימום במשק (כולל מובטלים ומקבלי קצבאות).
  • התארגנות של עובדים והקמת ועדים שיבטיחו את זכויות העובדים במלחמה נגד המעסיקים.

הצטרפו אלינו

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.