הפגנה סוערת בת״א ואיום בהתפטרות המונית בתגובה להכרזת שר הבריאות
איגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים נערך לשביתה ארצית
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
מאבק בכל הארץ
תנועת מאבק סוציאליסטי פעילה מאוד בתקופה האחרונה. על סדר היום הציבורי עולים נושאים חשובים כמו השביתה הכללית, שביתת הנמלים, מאבק הסטודנטים ועוד. המכשול הכי גדול בפני ההצלחה של מאבקים אלה הוא המנהיגות הפשרנית שלהם, כמו במקרה של הנהגת ההסתדרות, וחוסר שיתוף הפעולה בין המאבקים השונים. אנחנו מאמינים כי רק מאבק רחב שמאחד מאבקים שונים יכול להצליח.
1,701

מאבק סוציאליסטי עובדת בחמישה סניפים עיקריים:

סניף תל־אביב

הסניף קיים שתי פגישות פתוחות, שבהן השתתפו כחמישים אנשים, שחלקם בקשר עם התנועה עד עכשיו. התקיימו גם פעילויות הסברה במדרחוב נווה־שאנן. החברים התעמתו עם פקחים שנתנו להם דו״ח על חסימת מעבר כביכול (נציין בהקשר זה שבמדרחוב פועלים באין מפריע מכוני ליווי רבים).

בהפגנת תמיכה בשביתה שתוכננה, נעצר חבר התנועה יחד עם שלושה מפגינים נוספים.

יצרנו קשר עם תושבי שכונת פלורנטין הנאבקים להחזרת ביה״ס דוריאנוב לתושבי השכונה.

סניף רחובות

הסניף מקיים פעילויות הסברה רבות ברחוב הרצל ומפיץ את רעיונות המאבק. נוצר קשר עם אנשים רבים. הסניף נמצא בתהליך של הצמחת מנהיגות צעירה ומגדיל את כוחו.

סניף חיפה

חברי הסניף נפגשו עם עובדי מחלקת העגינה של הנמל בזמן שביתת הנמלים. חברי הסניף העבירו להם את תמיכת התנועה ושוחחו איתם על האסטרטגיה במאבק.

סניף ירושלים

החברים השתתפו בהפגנת עובדי מע״צ מול הכנסת וקראו לשביתה כללית אמיתית. נערכו פעילויות לעיבוי הסניף ונוצר קשר עם מצטרפים חדשים. הסניף פעל גם בקריית יובל.

באר־שבע

הסניף נמצא בתהליכי הקמה ובשעה טובה הסניף קיים פגישה ראשונה. הסניף עורך פעילויות על מנת להגדיל את כוחו ונוכחותו בעיר.

ארצי

חברי התנועה השתתפו בהפגנה נגד הריסת בתים של תושבים ערבים בלוד ורמלה. העובדה שהם משלמים מיסים וארנונה לא מונעת מעיריות רמלה ולוד להרוס את בתיהם. כמו כן התנועה השתתפה בהפגנה שהתקיימה בשכונת אבו־דיס (שכונה פלסטינית בירושלים) נגד חומת ההפרדה — חומת ברלין הישראלית. בנוסף הקמנו דוכן הסברה בעצרת שהיתה בכיכר רבין ויצרנו קשר עם מפגינים רבים.

בסוכות נערך סמינר מרקסיזם בן שלושה ימים בכינרת לחברי התנועה.
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.