הפגנה סוערת בת״א ואיום בהתפטרות המונית בתגובה להכרזת שר הבריאות
איגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים נערך לשביתה ארצית
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
מאבק בלי הפסקה
בעלי ההון והפוליטיקאים מאוחדים מתמיד בתוך ממשלת האחדות, שכל תפקידה הוא לעזור להם לעבור את המשבר שיצרה השיטה שלהם ולגלגל את מחירו על גב העובדים. בימים אלו ברור לנו, עובדים, מובטלים, סטודנטים ונוער, שצריך אלטרנטיבה. את הדרך החוצה מהמשבר אי־אפשר לבנות בעזרת דיונים באקדמיה או בעזרת צדקה. את המלחמה בשלטון ההון ניתן לבנות רק על ידי עבודה מעשית ושיטתית בשטח
1,463

חברי מאבק סוציאליסטי יזמו ומובילים את ועדי הפעולה של הסטודנטים נגד העלאת שכר הלימוד המתוכננת לשנה הבאה.
באוניברסיטה העברית בירושלים הספקנו כבר להוביל מספר הפגנות שבהן השתתפו מאות סטודנטים. חברי התנועה עומדים גם מאחורי היוזמות המקבילות במכללת ת״א ובמכללת תל חי. לקמפיין הסטודנטים יש פוטנציאל להפוך לתחילתו של מרד הסטודנטים 2005, ואנחנו נמצאים בתפקידי הנהגה כדי לחבר את מאבק הסטודנטים עם מאבקי העובדים והמאבקים החברתיים של התקופה, במטרה ליצור חזית מאוחדת של מעמד העובדים נגד ממשלת ההון.

החברים שלנו משתתפים בהפגנות ובאסיפות של ארגון המורים והסתדרות המורים נגד תוכנית דוברת, שתכלול פיטורי עשרות אלפי מורים ופגיעה אנושה בחינוך בישראל. שם אנחנו מעלים את הצורך לחבר את מאבק המורים עם מאבק הסטודנטים. השתתפנו גם במאבק עובדי חברת מטרודן בבאר שבע.

כמו כן אנו תומכים ומשתתפים באופן פעיל במאבק עובדי הבנקים, שם אנו מציגים דרך לוחמנית לנצח את גזירות ההנהלה, בניגוד לדרך הפשרנית והתבוסתנית שמאפיינת את עצות אחיתופל של הנהגת ההסתדרות.

אחת המטרות החשובות של הארגון שלנו היא להוביל הקמת מפלגת עובדים חדשה, שתוכל לחבר מאבקים שונים ולהוביל את המאבק הכללי לשינוי החברה.
בדרך לבניית האלטרנטיבה הסוציאליסטית לא יהיו קיצורי דרך: עבודה בשטח דורשת התגייסות של פעילים מהשכבות המודעות ביותר של מעמד העובדים ומשאבים רבים.
רק מעמד העובדים מסוגל להציע אלטרנטיבה למשבר. המציאות הסיוטית של הקפיטליזם אינה גזירת גורל, אלא האתגר הגדול ביותר של תקופתנו עבור עובדים ונוער הנחושים להילחם למען חברה שתפעל לטובת האנשים העובדים כולם.
הצטרפו אלינו!
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.