ממשלת ה"שינוי" הגישה תקציב חונק ועוד שורה של גזירות
תחפושת השינוי של ממשלת כיבוש קפיטליסטית
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
לתמוך ולקחת דוגמה מהפגנות המחאה החברתית בגדה המערבית
תנועת מאבק סוציאליסטי ערכה פעילויות הסברה במוקדים שונים בארץ בקריאה לחדש את ההפגנות על יוקר המחיה, להתארגן למאבק בגזירות הכלכליות, ולתמוך ולקחת דוגמה מהפגנות המחאה החברתית בגדה המערבית
1,099

תנועת מאבק סוציאליסטי ערכה ביום שישי, 14 בספטמבר, פעילויות הסברה בירושלים, חיפה, יפו ותל־אביב בשעות הצהריים בקריאה לחדש את מחאת יוקר המחיה ולהתארגן למאבק נרחב על רקע העלאת המע״מ ומחירי הדלק והלחם ועל רקע הגזירות הכלכליות המתוכננות.

כמו כן, פעילי ופעילות התנועה קראו לתמוך ולקחת דוגמה מהמחאה החברתית של הנהגים, המורים והעובדים והצעירים בגדה המערבית נגד יוקר המחיה שמועצם על־ידי הכיבוש וההסדרים הכלכליים הנלווים להסכמי אוסלו שעושקים את תושבי הרשות הפלסטינית וכובלים אותם לקנות סחורות ושירותים ביוקר מישראל בהתאם לאינטרסים של בעלי ההון הישראלים.

בין השאר, קראנו לשיתוף פעולה ושילוב כוחות בין התנועות החברתיות וארגוני העובדים משני צדי השסע הלאומי במאבקים לצדק חברתי ושלום — ולכן גם נגד הכיבוש וההתנחלויות — לרווחה ודמוקרטיה, ולשינוי סוציאליסטי של החברה. בקרוב נפרסם התייחסויות נוספות להפגנות המחאה החברתית בגדה המערבית.
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.