לעצור את מתקפת הנקם ומרחץ הדמים בעזה, להיאבק ולהציב אלטרנטיבה לממשלת האסון, המצור והעוני
ממשלת נתניהו מתנערת מכל אחריות לאסון בביה״ח בעזה, כשברקע אלפי הרוגים מההפצצות
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
התמודדות בבחירות לוועידת איגוד העובדים הסוציאליים
הבחירות למוסדות איגוד העובדות הסוציאליות יתקיימו ב־29 בינואר
921

921

בבחירות למוסדות איגוד העובדות הסוציאליות שיתקיימו ב־29 בינואר — שבוע אחרי הבחירות לכנסת — יתמודדו לוועידת האיגוד עו״ס סוהיר דקסה־חלבי ועו״ס נעמה לוין, חברות מאבק סוציאליסטי.

סוהיר ונעמה מקדמות מעורבות שיטתית ומשמעותית של האיגוד במאבק לצדק חברתי, נגד הפרטת שירותי הרווחה ולמען שיפור מהותי בתנאי העבודה של כלל העובדות הסוציאליות והעובדות המופרטות בפרט. מטרות אלו נזנחו על־ידי הנהגת האיגוד הנוכחית.

סוהיר ונעמה מקדמות גם תוכנית לדמוקרטיזציה של האיגוד שתחייב בין השאר הצבעת אישור של חברות האיגוד טרם החתימה על כל הסכם חדש.

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.