הגירוש הוא אסון בשירות שלטון ההון
מאפיית בלפור ומאפיית הטייקונים
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪25,510
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · מבקשי מקלט · העבודה המאורגנת · כלכלה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


התמודדות בבחירות לוועידת איגוד העובדים הסוציאליים
הבחירות למוסדות איגוד העובדות הסוציאליות יתקיימו ב־29 בינואר

הדפסה

בבחירות למוסדות איגוד העובדות הסוציאליות שיתקיימו ב־29 בינואר — שבוע אחרי הבחירות לכנסת — יתמודדו לוועידת האיגוד עו״ס סוהיר דקסה־חלבי ועו״ס נעמה לוין, חברות מאבק סוציאליסטי.

סוהיר ונעמה מקדמות מעורבות שיטתית ומשמעותית של האיגוד במאבק לצדק חברתי, נגד הפרטת שירותי הרווחה ולמען שיפור מהותי בתנאי העבודה של כלל העובדות הסוציאליות והעובדות המופרטות בפרט. מטרות אלו נזנחו על־ידי הנהגת האיגוד הנוכחית.

סוהיר ונעמה מקדמות גם תוכנית לדמוקרטיזציה של האיגוד שתחייב בין השאר הצבעת אישור של חברות האיגוד טרם החתימה על כל הסכם חדש.

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.