יאיר נתניהו יודע בשביל מי אבא שלו עובד
לא לגירוש, כן לשיקום שכונות!
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪16,063
עוד ₪3,937
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


מרצ מצטרפת להסתה נגד הוועדים הגדולים
בראיון ל־TheMarker, יו״ר מרצ יישרה קו עם נתניהו נגד הוועדים החזקים

הדפסה

בראיון ל־TheMarker ב־6.11, יו״ר מרצ זהבה גלאון יישרה קו עם נתניהו נגד הוועדים החזקים, שהיו הגורם העיקרי עד היום שבלם והגביל את גזירות ההפרטה וריסוק תנאי העבודה במשק.

גלאון, המשתכרת למעלה מ־30,000 שקל בחודש, טענה שהוועדים "משתוללים, כשיש להם משכורות מטורפות והם רוצים העלאה ויש פה... סכנה להשבתה של המשק או של הנמל".

רוב עובדי הנמל וחברת החשמל עובדים בתנאים קשים, משתכרים משמעותית פחות מיו״ר מרצ, ונוקטים עיצומים בעיקר בתגובה להתקפות מצד ההנהלות.

גלאון לא קראה לחזק את הדמוקרטיה בהסתדרות כדי לעקור ייצוג מושחת אלא צידדה בכבילה אנטי־דמוקרטית של ידי הוועדים. אין פלא שבהסתדרות מרצ חזרה לקואליציה של עיני.

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.