לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לא לעוד "חילוצים" באמצעות מעשי טבח — להיאבק לשחרור כולם תמורת כולם ולסיום מרחץ הדמים!
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
כנס סוציאליזם 2013
היפ הופ ומחאה
הרצאה של ריףראף ודיון עם קוואמי, מוחמד מוגרבי (סיסטם עאלי) וטורקישמייסטר ("מועצת הפועלים"), במסגרת כנס סוציאליזם 2013, על שורשי ההיפ הופ והראפ, היחס לנשים, ההיפ הופ ככלי ביטוי מחאתי באביב הערבי, ההיפ הופ של הרחוב מול התעשייה הממוסחרת של הבלינג ועוד
2,284

2,284

הרצאה ודיון שהתקיימו ב־20 בדצמבר במסגרת כנס סוציאליזם 2013 על שורשי ההיפ הופ והראפ, היחס לנשים, ההיפ הופ ככלי ביטוי מחאתי באביב הערבי, ההיפ הופ של הרחוב מול התעשייה הממוסחרת של הבלינג ועוד. בהנחיית עומר פינצ׳וק (ריףראף), בהשתתפות קוואמי, מוחמד מוגרבי (סיסטם עאלי), טורקישמייסטר ("מועצת הפועלים", UCREW).

צילמה וערכה: שיר אלוני, עבור מגזין "מה קורה" של עמותת "שישה צבעים" וערוץ 98.

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.