לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לא לעוד "חילוצים" באמצעות מעשי טבח — להיאבק לשחרור כולם תמורת כולם ולסיום מרחץ הדמים!
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
למה הצטרפתי לתנועת מאבק סוציאליסטי
"השיטה הקפיטליסטית הוכיחה את כישלונה"
1,600

1,600

אני עובדת סוציאלית במקצועי. הכרתי את חבריי לתנועת מאבק סוציאליסטי במהלך מאבק העובדות הסוציאליות בחודש מרץ האחרון. פגשתי אותם בצמתים ובהפגנות ובכל המפגשים של העובדות הסוציאליות.

פעילי ופעילות תנועת מאבק סוציאליסטי קראו את קריאתנו הצודקת, תמכו בנו וגייסו תמיכה למאבקנו מהציבור הרחב ומוועדי עובדים, כמו לדוגמא מוועד עובדי חיפה כימיקלים צפון.

התרשמתי מהנוכחות של תנועת מאבק סוציאליסטי ומהיכולת שלה להזהיר מראש מפני כפיית ההסכם עלינו, כמו גם מפני עמדתו של ראש ההסתדרות. ההצעות שהציגו לקידום המאבק דיברו אלי כפי שדיברו אל רבות מן העו״סיות, כמו למשל בתנועת העו״סיות 'עתידנו'.

בחרתי להצטרף לתנועה כי עבורי היא מייצגת חשיבה הדומה לשלי ביחס לעניינים מדיניים וחברתיים, כולל הצורך במאבק רחב ומאוחד של האנשים העובדים, והתנגדות לכיבוש ולהתנחלויות.

השיטה הקפיטליסטית הוכיחה את כישלונה. היא העמיקה את הפערים המעמדיים וגם את הפערים והקיטוב בין פלסטינים תושבי ישראל ליהודים.

אג׳נדה של לאומנות וגזענות משרתת את הקפיטליזם. "הפרד ומשול" בין האנשים העובדים והעשוקים משמש את הממסד הקפיטליסטי כאמצעי לחיזוק השליטה של אליטת בעלי ההון בחברה. באמצעות ליבוי הסכסוך הלאומי מוסטת תשומת־הלב מבעיות חברתיות בוערות ומהעושק השיטתי שהוא המקור לרווחי בעלי ההון.

בחרתי להצטרף לתנועה מכיוון שאני מאמינה כי רק בחברה סוציאליסטית ניתן להביא לחלוקה צודקת של המשאבים עבור כלל התושבים, וכמו כן, רק במסגרת המאבק לשינוי סוציאליסטי של החברה יוכל באמת להסתיים הדיכוי הלאומי של הפלסטינים ויוכל להיפתר הסכסוך הישראלי־פלסטיני.

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.