בלי פתרון לסכנת ההדבקה, בלי מענה לצרכים החינוכיים
ממשלת ה"שינוי" הגישה תקציב חונק ועוד שורה של גזירות
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
הטכניון
הפגנה נגד העסקה קבלנית
ביום השביתה הקצרצרה במשק נגד העסקה קבלנית התקיימה בטכניון הפגנה בדרישה להעסקה ישירה של 300 עובדי הקבלן במקום ■ הנה פלאייר שהפיצו פעילי מאבק סוציאליסטי בקמפוס
1,652

הפלאייר הבא הופץ בשערי הטכניון ביום שני ה־7 בנובמבר, יום השביתה הקצרצרה במגזר הציבורי ובבנקים נגד העסקה קבלנית.

יצוין כי הנהלת הטכניון מנעה קיום פעולת הסברה שתוכננה לשעות הצהריים באותו היום. הפלאייר המובא כאן ופלאייר נוסף שהפיקה קבוצת הסטודנטים למען העסקה ישירה לא אושרו על־ידי קצין הביטחון להפצה בשטח הטכניון עצמו. בשני המקרים נטען כי הסיבה לסירוב היא אי־עמידה בתנאי להגשת החומר המיועד להפצה 30 יום מראש!

התנאי המדובר מהווה דריסה גסה של חופש הביטוי של הסטודנטים בטכניון, והוא מגביל את יכולת הסטודנטים להגיב ולעורר דיון עקרוני סביב אירועי השעה, כמו לדוגמא ההכרזה על שביתה כללית נגד העסקה קבלנית. פעילי מאבק סוציאליסטי בטכניון ימשיכו לפעול לקידום המאבק לחופש פוליטי בקמפוס.


כאן שביתה: לא נהיה עבדי קבלן

ממשלת ההון ממשיכה להתעלם מדרישות המחאה ולהציע רק עוד הפרטות וקיצוצים, התייקרויות ושחיקת שכר, הקלות מס לבעלי ההון והעסקה קבלנית.

מחאת האוהלים, מאבק המתמחים, העובדות הסוציאליות, שביתות הסגל הזוטר, חיפה כימיקלים, הרכבת ועכשיו שביתה כללית... המאבק לשינוי חברתי תופס תאוצה.

גם כאן אצלנו, הנהלת הטכניון מעסיקה את עובדי הניקיון באמצעות חברות קבלן. התוצאה: פגיעה בפנסיה, בתשלום שעות נוספות, בוותק ועוד.

השביתה הכללית היא הזדמנות להפעיל לחץ על ממשלת ההון למגר את ההעסקה הקבלנית ולהיענות לדרישות המחאה הנוגעות לכולנו. אס״ט צריכה לתמוך בשביתה ולהצטרף למאבק — כי זה מאבק על העתיד של כולנו!

אנו זקוקים לאגודות סטודנטים ואיגודי עובדים שיובילו את המאבק על תנאי הלימוד, החיים והעבודה של כולנו: נשים וגברים, יהודים וערבים כאחד. די לניסיונות לפלג בינינו. לא לגזענות ולא ל"הפרד ומשול". כן למאבק מאוחד.

הגיע הזמן להציב אלטרנטיבה סוציאליסטית לממשלת ההון הגזענית של נתניהו, ברק וליברמן. המאבק מתחיל גם מכאן בטכניון — הצטרפו אלינו!
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.