לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לא לעוד "חילוצים" באמצעות מעשי טבח — להיאבק לשחרור כולם תמורת כולם ולסיום מרחץ הדמים!
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
מאבק גלובלי
סמינר בינלאומי: המאבק לשינוי סוציאליסטי במאה ה־21
משלחת מ"מאבק סוציאליסטי" השתתפה לצד מאות פעילות ופעילים סוציאליסטים מיותר מ־30 מדינות בסמינר הבינלאומי של תנועת ה־CWI
1,731

1,731

משלחת מטעם "מאבק סוציאליסטי" לקחה חלק בסמינר הבינלאומי של תנועת ה־CWI הבינלאומית שנערך בבלגיה בסוף חודש יולי יחד עם מאות פעילות ופעילים סוציאליסטים, ובהם פעילי איגודים, פעילי שכונות וכן חברי מועצות וחברי פרלמנט סוציאליסטים, מיותר מ־30 מדינות מכל היבשות.

במהלך הסמינר התקיימו דיונים על התפתחות המשבר הגלובלי של השיטה הקפיטליסטית, על המאבק הבינלאומי נגד שלטון ההון, על התפתחות תנועות המחאה החברתיות והתנועות המהפכניות באזורים שונים בעולם, על "האביב הערבי", על האתגרים של התנועות הסוציאליסטיות כיום ועל הצבת אלטרנטיבה סוציאליסטית במאה ה־21.

חברות וחברים ממדינות שונות סקרו את ההתפתחויות בחזית המאבקים לצדק חברתי ודמוקרטיה ולהגנת הסביבה, וחלקו מהניסיון שצברו מתוך המעורבות בתנועת המחאה נגד יוקר המחיה בברזיל, בגלי ההפגנות והשביתות נגד ממשל ארדואן בטורקיה, במאבקי הכורים בדרום אפריקה, במאבק המהפכני בתוניסיה ובמאבקים נגד צעדי הצנע ביוון ובספרד.

לדיווחים מורחבים (באנגלית), היכנסו ל: socialistworld.net

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.