נתניהו וגנץ שוקלים הכרזת מלחמה — למען מי?
מאבק העובדות הסוציאליות מעלה הילוך
X
מאבק גלובלי
סמינר בינלאומי: המאבק לשינוי סוציאליסטי במאה ה־21
משלחת מ"מאבק סוציאליסטי" השתתפה לצד מאות פעילות ופעילים סוציאליסטים מיותר מ־30 מדינות בסמינר הבינלאומי של תנועת ה־CWI

הדפסה

משלחת מטעם "מאבק סוציאליסטי" לקחה חלק בסמינר הבינלאומי של תנועת ה־CWI הבינלאומית שנערך בבלגיה בסוף חודש יולי יחד עם מאות פעילות ופעילים סוציאליסטים, ובהם פעילי איגודים, פעילי שכונות וכן חברי מועצות וחברי פרלמנט סוציאליסטים, מיותר מ־30 מדינות מכל היבשות.

במהלך הסמינר התקיימו דיונים על התפתחות המשבר הגלובלי של השיטה הקפיטליסטית, על המאבק הבינלאומי נגד שלטון ההון, על התפתחות תנועות המחאה החברתיות והתנועות המהפכניות באזורים שונים בעולם, על "האביב הערבי", על האתגרים של התנועות הסוציאליסטיות כיום ועל הצבת אלטרנטיבה סוציאליסטית במאה ה־21.

חברות וחברים ממדינות שונות סקרו את ההתפתחויות בחזית המאבקים לצדק חברתי ודמוקרטיה ולהגנת הסביבה, וחלקו מהניסיון שצברו מתוך המעורבות בתנועת המחאה נגד יוקר המחיה בברזיל, בגלי ההפגנות והשביתות נגד ממשל ארדואן בטורקיה, במאבקי הכורים בדרום אפריקה, במאבק המהפכני בתוניסיה ובמאבקים נגד צעדי הצנע ביוון ובספרד.

לדיווחים מורחבים (באנגלית), היכנסו ל: socialistworld.net₪21,320
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2020
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.