סוציאליסטים וסערת בחירות 2019
אין פתרון בלי מאבק בשלטון ההון
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
הצטרפו למאבק. הצטרפו לתנועת מאבק סוציאליסטי. רק תשאירו טלפון ונחזור אליכם.
הצטרפו למאבק!
העבודה המאורגנת · כיבוש ושלום · המזה״ת · עולמי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · מאבק סוציאליסטי
X
ניצחון לסולידריות, מכה לארדן
הסטודנטית לארה אל־קאסם לא תגורש
סוכל ניסיון ממשלת הימין לרדוף סטודנטית אמריקאית בשל התנגדותה לכיבוש ולמנוע את כניסתה לישראל ואת לימודיה באוניברסיטה העברית

הדפסה
משמרת מחאה בכניסה לקמפוס הר הצופים, 14.10

תא מאבק סוציאליסטי באוניברסיטה העברית מברך את הסטודנטית לארה אל־קאסם על ניצחונה מול מסע הרדיפה של השר גלעד ארדן.

החלטת בג״ץ לאפשר לה להיכנס לישראל ולהתחיל ללמוד באוניברסיטה העברית היא ניצחון מול ההתקפות של ממשלת נתניהו על חופש הביטוי והחופש האקדמי.

אך הניצחון הזה לא מגיע מטוב לבם של שופטי בג״ץ, שאישרו את הגירוש הגזעני של תושבי ח׳אן אל־אחמר. כל הקרדיט מגיע בראש ובראשונה ללארה עצמה שלא ויתרה ועמדה ביותר משבועיים של מעצר בתנאים מחפירים, ואחר כך לסטודנטים ולפעילים, בארץ ובעולם, שעמדו בסולידריות ונאבקו לשחרורה.

במסגרת קמפיין הסולידריות, פעילי תנועת מאבק סוציאליסטי, בשיתוף עם ארגון All That's Left, חילקו בשבועות האחרונים מאות פלאיירים ועזרו להחתים עשרות סטודנטים ומרצים על עצומת מחאה, וקיימו משמרת מחאה ביום הראשון ללימודים (14.10) בכניסה לקמפוס הר הצופים.

קמפיין הסולידריות משך תשומת לב למקרה, הפעיל לחץ והסתיים כאמור בניצחון בבית המשפט העליון עם קבלת הערעור שהוגש וסיכול האיום לגרש את הסטודנטית.

מול משטרת המחשבות וסתימת הפיות אסור לשתוק, צריך להיאבק. הצטרפו אלינו במאבק נגד ההתקפות על חופש הביטוי ולמען אלטרנטיבה סוציאליסטית!
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־CWI, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.