לעצור את מתקפת הנקם ומרחץ הדמים בעזה, להיאבק ולהציב אלטרנטיבה לממשלת האסון, המצור והעוני
ממשלת נתניהו מתנערת מכל אחריות לאסון בביה״ח בעזה, כשברקע אלפי הרוגים מההפצצות
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
תנועת מאבק סוציאליסטי
למה הצטרפתי?
"מאבק סוציאליסטי לא מפחדת להיכנס לעומקן של בעיות רבות ומצליחה להציע להן פתרונות קונקרטיים הניתנים ליישום"
1,202

1,202

הצטרפתי לתנועת מאבק סוציאליסטי בנובמבר ואני פעילה בסניף ירושלים. עד אז הזדהיתי עם השמאל בתודעה הפוליטית שלי, אך לא הצלחתי למצוא ארגון שביטא באופן כנה את הרעיונות שהאמנתי בהם, או כזה שלא הסתייגתי מדרכי פעילותו.

פגשתי את התנועה לראשונה במצעד הגאווה הירושלמי ב־2017. לקחתי סטיקר עם הסיסמה "צדק חברתי עכשיו, שוויון זכויות ללהט״ב" מאחד מפעילי התנועה, שביקש ממני תרומה סמלית עבור הסטיקר — הוסבר לי שהתנועה לא מקבלת תרומות מבעלי הון או קרנות ולכן לא מחלקת את החומרים שלה בחינם. זוהי אמירה מרעננת שלא שומעים בקרב תנועות שמאל גדולות או ממסדיות, וזו אחת הסיבות שהשארתי פרטים.

בהמשך נפגשתי עם פעילי התנועה בירושלים ובתל אביב והתחלתי לפתח דיון איתם, במהלכו נחשפתי לרעיונות פוליטיים שלא שמעתי מאף ארגון אחר, ולבסוף החלטתי להצטרף.

מאבק סוציאליסטי לא מפחדת להיכנס לעומקן של בעיות רבות ומצליחה להציע להן פתרונות קונקרטיים הניתנים ליישום; פתרונות שיטיבו באמת עם כל התושבים בחברה הישראלית והפלסטינית. בזכות מאבק סוציאליסטי, אני מאמינה שקיימת אלטרנטיבה דמוקרטית אמיתית לחיים בישראל ופלסטין, והרעיונות של התנועה אכן יכולים לקדם את המאבק לחברה שתאפשר חיים של שוויון וחירות לכל אחת ואחד.

*   מתוך עיתון 'המאבק', גיליון ינואר־פברואר 2018
הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.