הפגנה סוערת בת״א ואיום בהתפטרות המונית בתגובה להכרזת שר הבריאות
איגוד ועדי התחבורה בכוח לעובדים נערך לשביתה ארצית
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
המחאה נגד ממשלת ההון המנותקת
"זרקו ציבור שלם למאבק הישרדות"
בהפגנה אתמול בתל אביב נאמה סוהיר דקסה, עובדת סוציאלית בהכשרתה ומובטלת בימים אלה. סוהיר, תומכת של תנועת מאבק סוציאליסטי, פעילה בהתארגנות "איגוד המובטלים", וזה היה המסר שלה
605

"במקום רשת ביטחון כלכלית וחברתית, זרקו ציבור שלם למאבק הישרדות — בזמן שנתניהו מבקש הטבות מס והטייקונים מושכים רווחים".

"למה העובדות הסוציאליות והאחיות נאלצות לשבות בגלל שירותי בריאות ורווחה קורסים ושכר מבזה? בושה!"

"אבל לא להתייאש! בזכות ההפגנות והלחץ שאנחנו מייצרים, הממשלה נאלצה להאריך את הזכאות לדמי אבטלה והודיעה על מענק לכל אזרח. אבל זה לא מספיק!"

"אנחנו דורשים מענק קורונה חודשי בגובה של 100% מהשכר לכל המובטלים — שכירים ועצמאים — לכולם, יהודים וערבים, לא נרשה פחות מזה!"

"אומרים לנו ש'אין כסף'... בשביל לחלץ טייקונים יש כסף?! ובשביל האיום המטורף של הסיפוח — ובשביל כיבוש ומלחמות — יש כסף?! בושה! יש כסף והרבה כסף, אבל הוא נמצא בידיים של אליטה מנותקת."

מול ממשלת הון אטומה — מאבק מאוחד על פרנסה ורווחה
  • כן להבטחת 100% שכר לכל "מובטלי הקורונה".
  • להטיל מס חירום על המיליונרים והתאגידים הגדולים.
  • כן לתוכנית חירום להשקעה מסיבית בשירותי הרווחה והבריאות, עם תוספות שכר ותקנים, והעברה לבעלות ציבורית של שירותי הרווחה המופרטים.
  • "אין כסף"? להעביר לבעלות ציבורית את הבנקים, משאבי הטבע והמונופולים השולטים במשק, במטרה לרתום את המשאבים לחיסול העוני ואי־השוויון. פיצוי למשקיעים על בסיס צורך מוכח.
  • לקדם חזית רחבה ומאוחדת מול הממשלה של המושחת מבלפור בדרישה להנשמת השירותים החברתיים ולחילוץ האנשים העובדים. לא לקיצוצים, לא לחרחורי סיפוח, כן לשינוי סוציאליסטי.תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.