יאיר נתניהו יודע בשביל מי אבא שלו עובד
לא לגירוש, כן לשיקום שכונות!
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪16,063
עוד ₪3,937
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


מאבק הנכים
את הממשלה הזאת חייבים לנצח!
מאבקם האמיץ וכוח עמידתם של הנכים מול אטימותה של הממשלה צריכים לשמש דוגמה ומופת לכל העובדים השכירים, המובטלים והסטודנטים

הדפסה

הממשלה, שמסרבת להיענות לדרישות המינימליות של הנכים, מקצצת גם בדמי־אבטלה, בריאות, חינוך, רווחה, סיוע בשכר־דירה ובזכויות של ציבור העובדים. הממשלה הפרה את הבטחותיה לבוחרים, כי כמו כל הממשלות הקודמות היא משרתת את אילי ההון. בכל פעם מחדש הם מציעים תוכנית כלכלית שאמורה לחלץ את המשק מהמיתון על־ידי קיצוצים בתקציב ולהצעיד אותו לקראת צמיחה. אך כמו תמיד, מי שצומח ומשגשג הם אילי ההון והמיליונרים, ומי שצועד לאחור הם ציבור השכירים הדפוקים שמשלמים תמיד את המחיר.

הקפיטליסטים ומשרתיהם הפוליטיקאים אומרים לנו שאין ברירה אחרת. ברק טוען שכסף אינו גדל על העצים. הוא צודק, את הכסף מייצרים אנחנו העובדים. אם אותה מערכת קפיטליסטית אינה מצליחה לתת לנכים ולציבור העובדים אפילו את התנאים המינימליים לחיים בכבוד, יש לזרוק אותה לכל הרוחות. אם נתאחד וניאבק, בידינו יש את הכוח להפעיל את הכלכלה בצורה סוציאליסטית — למען הצרכים של כולנו, ולא למען רווחיהם של מעטים.

הצטרפו אלינו למאבק נגד הקפיטליזם הדורסני ולמען עתיד סוציאליסטי!

אנו דורשים:

  • היענות מיידית לכל דרישות הנכים
  • ביטול הגזירות נגד המובטלים, נזקקי שכר־הדירה המסובסד ונבגדי הדיור הציבורי
  • קיום כל הבטחות הממשלה לגבי המובטלים, הסטודנטים, החולים וציבור העובדים
  • אנו קוראים להסתדרות להכריז על שביתה כללית בכל המשק למשך 48 שעות, כדי לגייס את העובדים להשגת דרישות אלה
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.