ממשלת ה"שינוי" הגישה תקציב חונק ועוד שורה של גזירות
תחפושת השינוי של ממשלת כיבוש קפיטליסטית
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
מאבק הנכים
את הממשלה הזאת חייבים לנצח!
מאבקם האמיץ וכוח עמידתם של הנכים מול אטימותה של הממשלה צריכים לשמש דוגמה ומופת לכל העובדים השכירים, המובטלים והסטודנטים
1,712

הממשלה, שמסרבת להיענות לדרישות המינימליות של הנכים, מקצצת גם בדמי־אבטלה, בריאות, חינוך, רווחה, סיוע בשכר־דירה ובזכויות של ציבור העובדים. הממשלה הפרה את הבטחותיה לבוחרים, כי כמו כל הממשלות הקודמות היא משרתת את אילי ההון. בכל פעם מחדש הם מציעים תוכנית כלכלית שאמורה לחלץ את המשק מהמיתון על־ידי קיצוצים בתקציב ולהצעיד אותו לקראת צמיחה. אך כמו תמיד, מי שצומח ומשגשג הם אילי ההון והמיליונרים, ומי שצועד לאחור הם ציבור השכירים הדפוקים שמשלמים תמיד את המחיר.

הקפיטליסטים ומשרתיהם הפוליטיקאים אומרים לנו שאין ברירה אחרת. ברק טוען שכסף אינו גדל על העצים. הוא צודק, את הכסף מייצרים אנחנו העובדים. אם אותה מערכת קפיטליסטית אינה מצליחה לתת לנכים ולציבור העובדים אפילו את התנאים המינימליים לחיים בכבוד, יש לזרוק אותה לכל הרוחות. אם נתאחד וניאבק, בידינו יש את הכוח להפעיל את הכלכלה בצורה סוציאליסטית — למען הצרכים של כולנו, ולא למען רווחיהם של מעטים.

הצטרפו אלינו למאבק נגד הקפיטליזם הדורסני ולמען עתיד סוציאליסטי!

אנו דורשים:

  • היענות מיידית לכל דרישות הנכים
  • ביטול הגזירות נגד המובטלים, נזקקי שכר־הדירה המסובסד ונבגדי הדיור הציבורי
  • קיום כל הבטחות הממשלה לגבי המובטלים, הסטודנטים, החולים וציבור העובדים
  • אנו קוראים להסתדרות להכריז על שביתה כללית בכל המשק למשך 48 שעות, כדי לגייס את העובדים להשגת דרישות אלהתנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.