ממשלת בנט־לפיד־מרצ החליטה להפריט את המאבק במגפה
תאגידי המזון החליטו להעלות מחירים, אך נבהלו ממחאה וחרם
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
יחוסל סחר העבדים
במדינת ישראל בסף המילניום השלישי, בחסות החוק ובעידוד ממשלות ישראל לסוגיהן, פורח ומשגשג שוק עבדים באמצעות חברות כוח־אדם. חברות אלה שחדרו לשוק במסווה של ספקיות עבודה זמנית הפכו כיום לזרוע העיקרית בחיסול העבודה המאורגנת בישראל ולחוד החנית במתקפה על זכויות העובדים, תוך כדי עשיית הון עתק על גבי עובדיהם. ספסרים אלה משלשלים לכיסם מחצית ואף יותר משכרם של העובדים ומקפחים את זכויותיהם הבסיסיות ביותר. אך חייבים לזכור חברות כוח האדם לא היו פורחות ללא שיתוף אינטרסים מצד המעסיקים ובראשם המעסיק הגדול ביותר – הממשלה. חברות כוח אדם הם מכשיר ביד המעסיקים כדי לפלג את העובדים ואיום על הישגיהם אשר הושגו במאבקים קשים במשך השנים. המובטלים, העובדים והנוער חייבים להתייצב כאיש אחד נגד מגמה זאת אשר באה לחסל את השגיו של המעמד העובד בארץ, ומשאירה בידי הדור הצעיר והמובטלים ברירה אחת – לעבוד דרך חברות ניצול ובתנאי עבדות. עד מתי ניתן יד לספסרים וסוחרי עבדים אלה להרוויח על חשבוננו? בידינו הכוח, אם נתאחד, לעצור זאת ולשלוח את הטפילים האלה לפח האשפה של ההיסטוריה.
1,178

הצטרפו למאבק שלנו לחיסול חברות כוח האדם ולהשגת הדרישות הבאות:

  • די לגזילת זכויות העובדים
  • משכורת מינימום 1000$
  • סגירת חברות כוח־אדם והפיכת עובדיהן לעובדים מן השורה
  • בעד זכות התארגנות לכל עובד
  • למען מאבק משותף של מובטלים, עובדים, נוער, וועדי עובדים כדי להשיג את המטרות האלה
  • למען חברה שתשרת את האינטרסים של מעמד העובדים ולא את האינטרסים של התאגידים ובעלי ההון – חברה סוציאליסטיתתנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.