ממשלת ה"שינוי" הגישה תקציב חונק ועוד שורה של גזירות
תחפושת השינוי של ממשלת כיבוש קפיטליסטית
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
בוקר טוב סטודנטים!
המאבק נגד העלאת שכר הלימוד, נגד הקיצוצים והפרטת האוניברסיטאות ונגד סגירת חוגים נמשך — רק מאבק משותף יכול להביא ניצחון!
3,183

האם התעוררנו ליום חדש? יום שבו אנחנו סוף סוף נקום ונלחם כדי להגן על עצמנו.
אנחנו שסחבנו בשקט בשתי עבודות כדי לעבור את החודש. אנחנו שהגענו ללימודים מותשים ממאבק הישרדות יום יומי. אנחנו שנתנו לכל הממשלות לעבוד עלינו בעיניים ולהמשיך לספר לנו עד כמה החינוך חשוב להם, תוך כדי הקיצוץ הבא.
תוך זלזול מתמשך בנו המשיכו הפוליטיקאים והמיליונרים לחלק מתנות של מיליארדים אחד לשני ואחר כך לרוץ להצטלם ולהזיל דמעות תנין על כך שאין כסף לתת לאוניברסיטאות.

על האש שהדליקו הסטודנטים בתל אביב אנחנו חייבים לשמור. יש לנו הזדמנות שאסור לנו לפספס־המאבק שלנו זוכה לאהדה אדירה ועכשיו זה הזמן להוביל אותו לניצחון. אבל הניצחון לא יושג על ידי התחנפות לפוליטיקאים־הם הוכיחו מזמן מה הם שווים. את הניצחון נוכל להשיג רק על ידי הרחבת המאבק למגזרים נוספים הנאבקים נגד מדיניות הממשלה.

השותפים שלנו הם העובדים שנאבקים מול ההפרטות במשק. הם עובדי הסגל הזוטר שעומדים לאבד את מקום העבודה שלהם. הם המורים בבתי הספר הנאבקים נגד הפרטת החינוך. הם העובדים והמובטלים בכל מקום.
שילוב כוחות כזה יהיה שילוב שלא ניתן יהיה להכניע אותו! זאת ההזדמנות שלנו ואותה אסור לנו לפספס.

אנו דורשים:
— חינוך איכותי חינם לכולם!
— לא להפרטת האוניברסיטאות!
— לא לפיטורי עובדים!
— הקמת וועדי פעולה של סטודנטים ועובדים שינהלו את המאבק נגד ההפרטות!
— שיתוף של סטודנטים בניהול הכספי של האוניברסיטאות!
— הקמת מפלגה עצמאית וסוציאליסטית שתייצג עובדים מובטלים וסטודנטים, ותלחם למענם ולא למען חבורת מיליונרים!תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.