לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לא לעוד "חילוצים" באמצעות מעשי טבח — להיאבק לשחרור כולם תמורת כולם ולסיום מרחץ הדמים!
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
כנס
נשים מתארגנות לשינוי
ארגון כוח לעובדים, בשיתוף עם אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של סמינר הקיבוצים, מארגנים כנס שיעסוק במאבקי נשים עובדות. הכנס יתקיים ביום חמישי הבא, ה־10.3. אנחנו מפרסמים כאן את ההזמנה של כוח לעובדים
2,010

2,010

בישראל 2011 נשים עדיין סובלות משכר נמוך, הטרדות, אלימות, ותקרת זכוכית שמונעת קידום והשפעה בחברה. בשבועות האחרונים אנו עדות לגל התקוממויות במזה״ת בו נשים ממלאות תפקיד חשוב ויוצאות בהמוניהן למען החופש והשוויון. גם בישראל נשים מתארגנות לשינוי: לתעסוקה הוגנת, נגד דיכוי כלכלי ולמען צדק תעסוקתי וחברתי.

ארגון כוח לעובדים המאגד בתוכו רוב נשי של עובדות, בעיקר ממנגנוני הרווחה המופרטים, הוא דוגמא למאבק אישי של נשים עובדות לפרנסה, ההופך גם למאבק על שירותי רווחה הולמים, ועל חברה המספקת בסיס כלכלי וחברתי לנשים בכלל.

לכבוד יום האישה הבינלאומי 2011

כוח לעובדים — ארגון עובדים דמוקרטי, בשיתוף עם אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של סמינר הקיבוצים מזמינים אותך לשמוע ולקחת חלק בפעילות פמיניסטית לשינוי עמוק של החברה:

בואי לכנס נשים מתארגנות לשינוי, שיערך ביום חמישי 10.3.11 בין השעות 19:00–21:00, בסמינר הקיבוצים, דרך נמיר 149 ת״א, באולם 44.

בין המשתתפות: עליזה ידעי — נציגת איגוד משפחתוני התמ״ת וחברת הנהגת כוח לעובדים, אמביקה צ׳טרי — איגוד המטפלות הסיעודיות, דר' אורלי בנימין — אוניברסיטת בר אילן, דורית אברמוביץ' –רכזת קמפיינים של ארגוני נשים, מעין סוקל — רכזת פרויקט אקלים תעסוקתי בסמינר הקיבוצים, פעילות כוח לעובדים, פעילות פמיניסטיות ועוד...

את הכנס תציג ותנחה יפית יצחק, יו״ר אסיפת הנציגים של כוח לעובדים מסניף האוניברסיטה הפתוחה.

השתתפות אינה כרוכה בתשלום. נשמח לראותך בכנס ובפעילויות נוספות בהמשך השנה.

לפרטים נוספים: נטע (כוח לעובדים) — 054–8184460 | הילה (סמינר הקיבוצים) — 050–5969899 | לעמוד האירוע בפייסבוק

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.