יאיר נתניהו יודע בשביל מי אבא שלו עובד
לא לגירוש, כן לשיקום שכונות!
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪16,063
עוד ₪3,937
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


כנס
נשים מתארגנות לשינוי
ארגון כוח לעובדים, בשיתוף עם אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של סמינר הקיבוצים, מארגנים כנס שיעסוק במאבקי נשים עובדות. הכנס יתקיים ביום חמישי הבא, ה־10.3. אנחנו מפרסמים כאן את ההזמנה של כוח לעובדים

הדפסה

בישראל 2011 נשים עדיין סובלות משכר נמוך, הטרדות, אלימות, ותקרת זכוכית שמונעת קידום והשפעה בחברה. בשבועות האחרונים אנו עדות לגל התקוממויות במזה״ת בו נשים ממלאות תפקיד חשוב ויוצאות בהמוניהן למען החופש והשוויון. גם בישראל נשים מתארגנות לשינוי: לתעסוקה הוגנת, נגד דיכוי כלכלי ולמען צדק תעסוקתי וחברתי.

ארגון כוח לעובדים המאגד בתוכו רוב נשי של עובדות, בעיקר ממנגנוני הרווחה המופרטים, הוא דוגמא למאבק אישי של נשים עובדות לפרנסה, ההופך גם למאבק על שירותי רווחה הולמים, ועל חברה המספקת בסיס כלכלי וחברתי לנשים בכלל.

לכבוד יום האישה הבינלאומי 2011

כוח לעובדים — ארגון עובדים דמוקרטי, בשיתוף עם אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של סמינר הקיבוצים מזמינים אותך לשמוע ולקחת חלק בפעילות פמיניסטית לשינוי עמוק של החברה:

בואי לכנס נשים מתארגנות לשינוי, שיערך ביום חמישי 10.3.11 בין השעות 19:00–21:00, בסמינר הקיבוצים, דרך נמיר 149 ת״א, באולם 44.

בין המשתתפות: עליזה ידעי — נציגת איגוד משפחתוני התמ״ת וחברת הנהגת כוח לעובדים, אמביקה צ׳טרי — איגוד המטפלות הסיעודיות, דר' אורלי בנימין — אוניברסיטת בר אילן, דורית אברמוביץ' –רכזת קמפיינים של ארגוני נשים, מעין סוקל — רכזת פרויקט אקלים תעסוקתי בסמינר הקיבוצים, פעילות כוח לעובדים, פעילות פמיניסטיות ועוד...

את הכנס תציג ותנחה יפית יצחק, יו״ר אסיפת הנציגים של כוח לעובדים מסניף האוניברסיטה הפתוחה.

השתתפות אינה כרוכה בתשלום. נשמח לראותך בכנס ובפעילויות נוספות בהמשך השנה.

לפרטים נוספים: נטע (כוח לעובדים) — 054–8184460 | הילה (סמינר הקיבוצים) — 050–5969899 | לעמוד האירוע בפייסבוק

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.