יאיר נתניהו יודע בשביל מי אבא שלו עובד
לא לגירוש, כן לשיקום שכונות!
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪16,063
עוד ₪3,937
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


כחלון ו"רפורמת" הסלולר
ב־25.10 פרסם "כלכליסט" כי "פלאפון בעקבות סלקום: מעדכנת תוכניות וצועדת אחורה לימי טרום התחרות". במקביל נמשך גל הפיטורים בענף. כששר התקשורת והרווחה כחלון הכריז ב־15.10 על "פרישה" הזכרנו בעמוד הפייסבוק של מאבק סוציאליסטי את מדיניות הפרטת הרווחה ותקפנו את המלכוד שבהכנסת התאגידים החדשים לשוק הסלולר — שמביאה לפגיעה בעובדים ובשירות ושהשפעתה "על הורדת המחירים כתוצאה מהגברת התחרות תהיה זמנית ומוגבלת. המגמה הצפויה היא של רכישות ומיזוגים ובעקבות כך צמצום מספר המתחרים, נטייה להשוואת מחירים, חלוקת השוק בין המתחרים וחזרה להעלאת מחירים". סוציאליסטים תומכים באספקת שירותי תקשורת מתקדמים באופן ציבורי וללא כוונת רווח, תחת ניהול ופיקוח דמוקרטיים.

הדפסה
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.