לא לגירוש, כן לשיקום שכונות!
יאיר נתניהו יודע בשביל מי אבא שלו עובד
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪17,573
עוד ₪2,427
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


קזחסטן
רדיפתם ומעצרם של פעילי אופוזיציה
ואדים קוראמשין, עורך־דין ופעיל זכויות אדם, שסייע למאבקים חברתיים רבים בקזחסטן והיה שותף להקמת "התנועה הסוציאליסטית קזחסטן", שוב נמצא במעצר. השלטונות מאשימים אותו בניסיון סחיטה של הפרקליטות — האשמות שהתגלו כחסרות כל בסיס עובדתי במשפט שנוהל נגדו השנה. שורה ארוכה של פעילי אופוזיציה, נציגי עובדים ועיתונאים ביקורתיים בקזחסטן נמצאים כרגע בכלא. מטרת המעצרים היא לדכא את המחאה החברתית המתגברת במדינה בדרישה לזכויות דמוקרטיות ושיפור תנאי המחיה. לפרטים נוספים על הקמפיין הבינלאומי נגד הדיקטטורה בקזחסטן, ועל המאבקים לזכויות דמוקרטיות וחברתיות, ראו את אתר הקמפיין CampaignKazakhstan.org.

הדפסה
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.