לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לא לעוד "חילוצים" באמצעות מעשי טבח — להיאבק לשחרור כולם תמורת כולם ולסיום מרחץ הדמים!
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
המאבק בגזירות
עובד נמל חיפה: די להפרד ומשול בין עובדים!
די להפרטה ולהתקפות על העבודה המאורגנת! צפו בדבריו של עובד נמל חיפה, סיוון עירון
2,058

2,058

ממשלת ההון של נתניהו, לפיד ובנט רוצה להחליש את היכולת שלנו להתנגד לגזירות שלהם על האדם העובד והמשפחות העניות ביותר. כל משפחה צפויה לשלם עוד מאות שקלים בחודש בעקבות גזירות לפיד.

פוליטיקאים של ההון, שמסכימים למחוק לטייקונים חובות, ולוותר להם על תשלומי מס בהיקף של 27 מיליארד שקלים, דורשים שציבור העובדים ישלם שוב. ועל הדרך מתכננים לקדם עוד הפרטות ולהחליש עוד יותר את העבודה המאורגנת.

אנחנו צריכים להכריז עליהם מלחמה בחזרה. עם הכוח של העבודה המאורגנת שלנו.

ההסתדרות צריכה להכריז לאלתר על שביתת אזהרה כללית במשק, שתהיה מלווה בהפגנות מרכזיות ובאסיפות הסברה, כצעד ראשון במאבק לעצירת כל ההתקפות על העובדים והעניים.

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.