הסיפוח וההתנגדות
צדק למהסא אמיני! סולידריות עם המחאה נגד משטר האייתוללות
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
סטודנטים
אנחנו צריכים אגודת סטודנטים שתיאבק בגזירות!
פלאייר שפעילי מאבק סוציאליסטי בירושלים מפיצים לקראת הבחירות לאגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית
1,400

ממשלת ההון רוצה לגלגל עלינו את המחיר הכלכלי של ההטבות שהיא נתנה לטייקונים באמצעות גזירות וקיצוצים.

אנחנו הסטודנטים, שממילא נאנקים תחת נטל שכר הלימוד ויוקר המחיה, ניפגע עמוקות מהגזירות הכלכליות, גם אם הן לא יתמקדו ישירות בהשכלה הגבוהה. הן יביאו, בין היתר, לעליות מחירים, שחיקת שכר וחיסול מישרות שבהן סטודנטים אמורים להיקלט בסיום התואר.

גם העלאת שכר הלימוד לא ירדה מהפרק. באוצר מתכננים ליישם מהלך כזה כבר שנים ארוכות, אך השאלה היא רק אם הם יצליחו ליישם זאת במסגרת תקציב המדינה הקרוב או שיחכו לשעת כושר אחרת.

עכשיו, יותר מתמיד, דרושה לנו אגודת סטודנטים שתוביל את המאבק הכי נחוש בהתקפות הצפויות, תוך שיתוף הסטודנטים בקבלת ההחלטות.

להיאבק בכל הגזירות שעל הפרק

הממשלה תנסה להפריד בין הסטודנטים לשאר הקבוצות שעתידות להיאבק במדיניות הכלכלית בניסיון להעביר את הגזירות, שלא יפסחו על הסטודנטים. אנחנו צריכים להתארגן לפעילות מחאה נגד הגזירות בכל קמפוס, ולהקמת ועדי פעולה רחבים של סטודנטים יחד עם ארגוני הסגל הזוטר ועובדי המינהלה.

אגודות הסטודנטים צריכות להילחם בכל הגזירות שעל הפרק! דרוש מאבק רחב של ארגוני סטודנטים יחד עם כל מי שצפויים להיפגע מהגזירות, עם עובדים ועובדות, חילונים ודתיים, יהודים וערבים, וכו'.

הבחירות לאגודה

ב־22 במאי מתקיימות הבחירות לאגודה (באוניברסיטה העברית). זו הזדמנות להפוך את האגודה למה שהיא צריכה להיות: כלי מאבק בידי הסטודנטים. כדי שנוכל לדחוף את האגודה לצעדים הנחוצים, חשוב שנבחר בנציגות ובנציגים לוחמניים שמחויבים למאבק נחוש בכל הגזירות, בהעסקה קבלנית, בהפרטה ובגזענות.

בשביל לקדם את המטרה הזאת, פעילי תנועת "מאבק סוציאליסטי" בקמפוס מתכוונים להריץ מועמדים לאגודה ולתמוך במועמדות ובמועמדים ששותפים לעקרונות האלו. הצטרפו אלינו!
תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.