לא לגירוש, כן לשיקום שכונות!
יאיר נתניהו יודע בשביל מי אבא שלו עובד
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪17,573
עוד ₪2,427
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · העבודה המאורגנת · כלכלה · פוליטיקה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


המחאה נגד השחיתות
גם בירושלים ממשיכים להפגין
במקביל להפגנה המרכזית ברוטשילד, נערכה הפגנה גם מול בית רה״מ

הדפסה
ההפגנה בירושלים. מקור: דף הפייסבוק "כל מוצ״ש יוצאים נגד השחיתות — ירושלים"

אלפים רבים הגיעו להפגין בשדרות רוטשילד בתל אביב, זו השבת השלישית ברצף, במחאה נגד ממשלת נתניהו והתרבות השלטונית המושחתת. במקביל, בסמוך לבית ראש הממשלה בירושלים, כ־150 מפגינים ומפגינות יצאו גם הם למחות במוצ״ש, 16 בדצמבר. במקום נערכה תהלוכת לפידים.

פעילי ופעילות סניף ירושלים של 'מאבק סוציאליסטי' לקחו חלק במחאה. בין הסיסמאות שהעלנו: "ממשלה של מושחתים — מתעללת בנכים", "ממשלה של שחיתות, הסתה וגזענות".

נראה שרבים מהמפגינים מעוניינים להתמיד במאבק רחב יותר. על רקע הפיטורים בטבע, זכינו לתמיכה ולתגובות חיוביות כשהעלנו את הדרישה להלאים את 'טבע' וכשהדגשנו את הצורך באיחוד המאבק נגד השחיתות עם מאבקים חברתיים נוספים. למרות הניסיון של חלק ממארגני ההפגנה לקדם מסרים א־פוליטיים, בלט הצורך העז משיחות עם המפגינים, בקידום אלטרנטיבה פוליטית ודמוקרטית לשלטון ההון.

הקשרים המושחתים בין הון לשלטון הם לא טעות, הם מדיניות. אנחנו, ה־99%, נרמסים תחת מדיניות הממשלה הזאת ותחת השיטה הקיימת.

סניף ירושלים של 'מאבק סוציאליסטי' מזמין אתכם לדיון פתוח על משבר הפיטורים בטבע ועל המאבק בשחיתות ובממשלת נתניהו מחר, שני — בואו לדבר על המאבקים ועל מה אפשר לעשות עכשיו (היכנסו לדף האירוע בפייסבוק).

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.