לחזק את המחאה חוצת־הגבולות לעצירת מרחץ הדמים
לשבות בעד "כולם תמורת כולם", סיום המלחמה ונגד ממשלת הדמים
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
המחאה נגד השחיתות
גם בירושלים ממשיכים להפגין
במקביל להפגנה המרכזית ברוטשילד, נערכה הפגנה גם מול בית רה״מ
1,330

1,330

אלפים רבים הגיעו להפגין בשדרות רוטשילד בתל אביב, זו השבת השלישית ברצף, במחאה נגד ממשלת נתניהו והתרבות השלטונית המושחתת. במקביל, בסמוך לבית ראש הממשלה בירושלים, כ־150 מפגינים ומפגינות יצאו גם הם למחות במוצ״ש, 16 בדצמבר. במקום נערכה תהלוכת לפידים.

פעילי ופעילות סניף ירושלים של 'מאבק סוציאליסטי' לקחו חלק במחאה. בין הסיסמאות שהעלנו: "ממשלה של מושחתים — מתעללת בנכים", "ממשלה של שחיתות, הסתה וגזענות".

נראה שרבים מהמפגינים מעוניינים להתמיד במאבק רחב יותר. על רקע הפיטורים בטבע, זכינו לתמיכה ולתגובות חיוביות כשהעלנו את הדרישה להלאים את 'טבע' וכשהדגשנו את הצורך באיחוד המאבק נגד השחיתות עם מאבקים חברתיים נוספים. למרות הניסיון של חלק ממארגני ההפגנה לקדם מסרים א־פוליטיים, בלט הצורך העז משיחות עם המפגינים, בקידום אלטרנטיבה פוליטית ודמוקרטית לשלטון ההון.

הקשרים המושחתים בין הון לשלטון הם לא טעות, הם מדיניות. אנחנו, ה־99%, נרמסים תחת מדיניות הממשלה הזאת ותחת השיטה הקיימת.

סניף ירושלים של 'מאבק סוציאליסטי' מזמין אתכם לדיון פתוח על משבר הפיטורים בטבע ועל המאבק בשחיתות ובממשלת נתניהו מחר, שני — בואו לדבר על המאבקים ועל מה אפשר לעשות עכשיו (היכנסו לדף האירוע בפייסבוק).

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.