לא לחזור לעסקים כרגיל, לבטל את החקיקה, ממשלת נתניהו–בן גביר הביתה!
לשתק את המדינה עם שביתה כללית
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
בקשת סולידאריות
ג׳וזף קרנקן מסלובקיה פוטר זו הפעם השנייה מעבודתו בלחץ התאגיד האוסטרי הבינלאומי ניוסידלר. ג׳וזף עבד במפעל נייר שממוקם בסלובקיה ושייך לתאגיד הבינלאומי, הוא פוטר מעבודתו בספטמבר 2004 לאחר שאירגן עצומה הקוראת להעלות את שכרם של העובדים במפעל. בעקבות פיטוריו, התארגנו העובדים במפעל והקימו באופן חוקי איגוד עובדים עצמאי חדש שייצג אותם במו״מ מול ההנהלה. ההנהלה מצידה סירבה לגשת אל שולחן הדיונים ובמקום פנתה לאסטרטגיה של הפחדות ופיטורים, 13 עובדים שנחשדו בארגון והקמה של הוועד פוטרו.
2,941

2,941

לאחר פיטוריו, מצא ג׳וזף עבודה במפעל נוסף בעיר. התאגיד ניוסידלר לא הסתפק בלפטר את ג׳וזף מהמפעל שלהם, הם רדפו אותו גם לעבודתו החדשה והפעילו לחץ בינלאומי בשביל לגרום לפיטוריו. בראשון לפברואר נודע לו שהוא מפוטר ללא סיבה מעבודתו החדשה. אנו קוראים לכם להפגין סולידאריות עם העובדים בסלובקיה שנלחמים במציאות הבלתי נסבלת של שלטון התאגידים. התאגיד ניוסידלר הוא בינלאומי ויש לו גם מפעל בישראל, הביעו את מחאתכם בפקס, בדואר או בטלפון והפגינו סולידאריות!

ניוסידלר נייר חדרה בע״מ
אזור תעשייה, ת.ד. 142
חדרה 38101
טל: 04–6349551
פקס: 04–6346602

אנא שלחו העתק ל"מאבק סוציאליסטי" באימייל [email protected]

*   לפרטים נוספים: (באנגלית)
הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.