הגירוש הוא אסון בשירות שלטון ההון
מאפיית בלפור ומאפיית הטייקונים
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
₪25,580
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2018
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.
שחיתות · מבקשי מקלט · העבודה המאורגנת · כלכלה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


אלפים בהפגנה נגד שוד הגז
התשובה לתשובה — להלאים את הגז!
אלפים בהפגנה סוערת בת״א נגד שוד הגז ■ "לא למדינה של טייקונים"!

הדפסה

"לא למדינה של טייקונים" קראו אלפים שהגיעו להפגין נגד שוד הגז. כבר חודשים ארוכים לא נראתה הפגנה חברתית סוערת כזו. הכעס על הטייקון תשובה ותאגיד נובל אנרג׳י משתווים רק לזעם על שרי ממשלת ההון: נתניהו, בנט וכחלון שנותנים את ידם לשוד אוצרות הטבע מידי הציבור.

יאשה מארמר, מתנועת מאבק סוציאליסטי רואיין לאתר ynet ואמר: "אנחנו מפגינים נגד שוד משאבי הטבע. על כך שהממשלה החליטה לתת את הגז ששייך לציבור במתנה לטייקונים. בשורה התחתונה הויכוח כרגע הוא על האופן שבו תשובה ובעלי הון אחרים ימשיכו להחזיק בגז. לנו לא משנה אם זה טייקון אחד או ארבעה, אנחנו לא מוכנים שמשאב ששייך לציבור יהיה בידיהם".

דיווחים נוספים בהמשך.

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.