חלק א': ברית טראמפ־נתניהו והמאבק לבניית אלטרנטיבה
חלק ב': ברית טראמפ־נתניהו והמאבק לבניית אלטרנטיבה
תפריט אפשרויות פייסבוק العربية
הצטרפו למאבק. הצטרפו לתנועת מאבק סוציאליסטי. רק תשאירו טלפון ונחזור אליכם.
הצטרפו למאבק!
שחיתות · מבקשי מקלט · העבודה המאורגנת · כלכלה · כיבוש ושלום · המזה״ת · בינלאומי · סטודנטים · נוער · נשים · להט״ב · בריאות · סביבה · היסטוריה ותיאוריה · התנועה
X


הטבח באורלנדו
לא ללהט״בופוביה, לא לאיסלמופוביה!
תגובה ראשונית שפורסמה ע״י קשאמה סאוונט, חברת מועצת עיריית סיאטל ותנועת האלטרנטיבה הסוציאליסטית, תנועת האחות של מאבק סוציאליסטי בארה״ב, מייד אחרי הטבח המזעזע שבו נרצחו 49 במועדון של להט״ב באורלנדו

הדפסה

הבוקר (יום הטבח, ראשון, 12.6), הזדעזענו כולנו מהידיעות על פיגוע הטרור המחריד נגד קהילת הלהט״ב במועדון Pulse באורלנדו, פלורידה. ליבנו עם כל המתאבלים, ובעיקר הקורבנות ובני משפחותיהם.

הרצח ההמוני הזה לא התרחש בוואקום פוליטי וחברתי. למעשה, לא הספקנו לעכל את המכה, וכבר שמענו על רוצח המוני פוטנציאלי נוסף בלוס־אנג׳לס. למרבה המזל, תוכניתו לתקוף את מצעד הגאווה בעיר התגלתה ונעצרה מבעוד מועד. אך קנאות חשוכה ואלימות מהסוג הזה ימשיכו להתקיים אם לא נילחם בהן דרך בניית מאבקים המוניים ומאוחדים.

אנחנו מגנים את ההתקפה המפלצתית הזאת, שנראה שנעשתה על־ידי אדם שטען להשתייכות לדאע״ש.

אנחנו חייבים בהחלט להתגייס בסולידריות לצד אחינו ואחיותינו הלהט״בקים. אנחנו צריכים גם להיאבק נגד כל ניסיון ליצירת שעירים־לעזאזל ונגד הסתה אסלאמופובית.

עלינו להתארגן, להתגייס ולהתייצב נגד האלימות, ההסתה וצורות רבות אחרות של דיכוי שנכפות על להטב״קים ומיעוטים תחת הקפיטליזם.

תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
info@socialism.org.il
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה בוועד למען אינטרנציונל עובדים (CWI), ארגון סוציאליסטי בינלאומי המאגד תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.