לעצור את מתקפת הנקם ומרחץ הדמים בעזה, להיאבק ולהציב אלטרנטיבה לממשלת האסון, המצור והעוני
ממשלת נתניהו מתנערת מכל אחריות לאסון בביה״ח בעזה, כשברקע אלפי הרוגים מההפצצות
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
סולידריות עם המפגינים שהותקפו
להרחיב את המחאה נגד ממשלת המשבר הקפיטליסטית
לחזק את ההפגנות נגד ממשלת ההון האטומה ובדרישה לחילוץ האנשים העובדים והצלת השירותים החברתיים ■ להתארגן למשמרות הגנה עצמית להבטחת שלום המפגינים/ות מפני ניסיונות אלימים לסתימת פיות
969

969

סולידריות עם המפגינים מול ביתו של שר המשטרה אוחנה בת״א, שהותקפו ונפצעו אתמול (שלישי) באירוע הטרור שביצעו תומכי המושחת מבלפור ושלטון ההון. התקיפה נועדה לחזק את העבודה של שר המשטרה, הפועל בשירות הבוס להשתקה אלימה של המפגינים והמפגינות נגד ממשלת משבר קפיטליסטית אטומה, שאחראית למצוקה המונית.

בזמן שאנשים עובדים ומובטלים חרדים למחר, בזמן שמערכת הבריאות על סף קריסה, הפחדנים תומכי שלטון ההון מבקשים להשתיק בכוח הזרוע את המאבק נגד מדיניות הממשלה.

בשיטות של מאפיה, תומכי נתניהו ושלטון ההון מבקשים לחסל את המחאה ולהגן על מדיניות שיוצרת עוני ומצוקה מצד אחד, בזמן שטייקונים ממשיכים לחגוג במגדלי השן.

התשובה לניסיונות החיסול נגד המחאה צריכה להיות בפנייה להרחבת ההפגנות כדי לרתום ציבור רחב יותר של עובדים ומובטלים, יהודים וערבים, לבניית מאבק לשינוי, תוך היערכות דמוקרטית לסידורי הגנה עצמית להבטחת שלום המפגינים/ות.

תנועת מאבק סוציאליסטי קוראת להתגייסות רחבה להפגנות במוצ״ש.

אנחנו אומרים
  • לאתר ולהעמיד לדין את מבצעי התקיפה נגד המפגינים. די לאלימות משטרתית ולהשתקת מאבקים חברתיים. נתניהו, אוחנה וגנץ, הביתה!
  • לחזק את ההפגנות נגד ממשלת ההון האטומה ובדרישה לחילוץ האנשים העובדים והצלת השירותים החברתיים. להתארגן למשמרות הגנה עצמית להבטחת שלום המפגינים/ות מפני ניסיונות אלימים לסתימת פיות.
  • ארגוני העובדים והעובדות צריכים להוביל התגייסות להפגנות, הגנה עליהן וצעדים ארגוניים נוספים, עד כדי שביתת אזהרה במשק, בדרישה לתוכנית חילוץ אמיתית לאנשים העובדים.
  • צדק, לא צדקה! פיצוי 100% שכר לכל מי שהכנסתם נפגעה בתקופת המשבר, עד פעמיים השכר הממוצע במשק. מימון בעזרת מס חירום על המיליונרים ועל העסקים הגדולים.
  • די להרס השירותים החברתיים! להשיק תוכנית חירום להשקעה מסיבית בשירותי הרווחה והבריאות, עם תוספות שכר ותקנים.
  • "אין כסף"? להחזיר לבעלות ציבורית את הבנקים ומשאבי הטבע ולהלאים את המונופולים השולטים במשק, במטרה לרתום את המשאבים לחיסול העוני ואי־השוויון. פיצוי למשקיעים על בסיס צורך מוכח.
  • די לשלטון ההון, די למדיניות שכופה מצוקה ואי־שוויון, די לחרחורי הסיפוח ולכיבוש. להציב אלטרנטיבה של ולמען האנשים העובדים והמובטלים, יהודים/ות וערבים/ות. להיאבק לשינוי סוציאליסטי.
הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.