השותפים דורשים מדיניות "ימין על מלא" אבל נתניהו מפחד מתגובת־נגד
שביתת המחאה, ההפגנות והעימותים סביב מחנה שועפאט
X
תודה רבה!
אוקיי, ההודעה שלך נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
הסלמה ומחאה בירושלים
לא ל"מצעד הדגלים" של הימין הקיצוני, כן להפגנות של פלסטינים וישראלים
לחזק את ההפגנות נגד הימין הקיצוני ונגד הכיבוש. אין שלום בלי מאבק בכיבוש, בעוני ובאי־השוויון, נגד אליטות מושחתות ולמען בריאות, פרנסה ורווחה לכולם
944

  • לא ל"מצעד הדגלים" של הימין הקיצוני. המצעד בחסות ממשלת נתניהו־גנץ, ועל חשבון כספי ציבור, הוא מכשיר לפגיעה בשלום הציבור, בשליחות סדר־יום של כפיית כיבוש ועוני על מיליונים, זריקת משפחות מבתיהן וליבוי סכסוך לאומי.
  • כולנו עם תושבי שייח' ג׳ראח, במאבק נגד השתלטות ברברית על בתיהם בידי מתנחלים משיחיים ושלטון הימין, החותרים לדחוק את התושבים הפלסטינים החיים תחת הכיבוש של שלטון ההון הישראלי במזרח ירושלים.
  • סוף להכנסת כוחות חמושים לרחבת מסגד אל־אקצא — די לפרובוקציות הלאומניות, לרמיסת חופש הפולחן ולקידום מלחמת דת. די להפללת הבנייה הפלסטינית במזרח ירושלים, די להריסות הבתים, די לכיבוש ולהתנחלויות.
  • די לדיכוי משטרתי וצבאי של מפגינים! סוף למעצרים השרירותיים. לחזק את ההפגנות נגד הימין הקיצוני ונגד הכיבוש. אין שלום בלי מאבק בכיבוש, בעוני ובאי־השוויון, נגד אליטות מושחתות ולמען בריאות, פרנסה ורווחה לכולם. כן להפגנות של פלסטינים וישראלים, לא לפגיעה באזרחים.
  • די למצור ולהתקפות על שני מיליון תושבי רצועת עזה. סולידריות גם עם תושבי הנגב המערבי, משתי הקהילות הלאומיות, המתמודדים עם ירי חסר הבחנה של רקטות בידי גורמי ימין — רק שלום ושוויון יביאו ביטחון אישי לכלל התושבים.
  • סוף לכיבוש, די לשלילת הזכות להגדרה עצמית ולדיכוי הלאומי של הפלסטינים. כן לפלסטין עצמאית, סוציאליסטית, עם בירה במזרח ירושלים, כן לשינוי סוציאליסטי בישראל ובאזור.
  • אפס תמיכה לממשלת ימין קפיטליסטית בראשות בנט, שתמשיך את הכיבוש, ההתנחלויות, שלטון ההון, אפליה לאומית ואפליית נשים ולהט״ב. להיאבק להצבת אלטרנטיבה סוציאליסטית.

>>> בואו עם תנועת מאבק סוציאליסטי לחזק את ההפגנה של תושבי שייח' ג׳ראח בשישי הקרוב, בשעה 16:00. פרטים נוספים, כולל לגבי הסעות, בקרוב


₪18,479
עוד ₪1,521
להשגת היעד
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2022
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.