המהלך הדורסני של נתניהו ולוין הוציא המונים לרחוב
נתניהו השביע את "ממשלת החלומות" של סמוטריץ', רוב הציבור מתנגד לממשלה מיומה הראשון
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
דיווח מחיפה
לא תגעו לי בזכויות — ניאבק, נפגין, נשבות!
פעילויות הסברה ומחאה התקיימו בשישי האחרון בחיפה, תל אביב ורמת גן נגד הממשלה המסוכנת המסתמנת ■ דיווח ונאום של אביגיל קורש מהפעילות בחיפה ופלאייר ההסברה שחילקנו
363

ביום שישי, 18 בנובמבר, יצאנו חברים.ות מסניף חיפה של מאבק סוציאליסטי עם קבוצת "לא שותקיםות" בהובלת נוער חיפאי, לפעילות הסברה ומחאה נגד הממשלה העומדת לקום. בפעולה הבהרנו שלא נעמוד בשקט וניתן לזכויות שלנו להילקח מאיתנו — כנשים, כלהט״ב+, כעובדות וכעובדים. קראנו לבנות מאבק סולידרי, חוצה קהילות לאומיות, נגד כל צעד של העמקת הכיבוש מצד הממשלה החדשה המסתמנת, שמאיימת להסלים את הסכסוך המדמם שפוגע במשפחות עובדות משני צידי הקו הירוק. פעילויות הסברה נוספות התקיימו במקביל בתל אביב וברמת גן.

חילקנו פלאייר שמזמין להפגין איתנו בצעדות יום המאבק באלימות כלפי נשים שיתקיימו בשבוע הבא וצעקנו סיסמאות במגאפון: "לא תגעו לי בזכויות! נתארגן, נפגין, נשבות", "ממשלת גזענות והון לא תביא לי ביטחון" ו"מיליונרים גזענים, לא תדרסו זכויות עובדים". בפלאייר שחילקנו קראנו גם לחזק ולתמוך במאבקים של עובדים ועובדות והעלינו דרישות כמו העלאת שכר המינימום ל־40 לשעה, פיקוח מחירים והשקעה בשירותים החברתיים ובטיפול במשבר האקלים שימומנו באמצעות העלאת המיסוי על בעלי ההון.

ממשלת לפיד־מרצ קידמה מדיניות שהחריפה את משבר יוקר המחיה, ואנשים שפגשנו הביעו רצון ונכונות לצאת למאבק כדי למנוע מהממשלה החדשה להחמיר את המצב. ממשלת נתניהו, סמוטריץ' ובן גביר מעוררת כבר עכשיו סלידה בקרב שכבות רחבות והמסרים שלנו זכו להרבה תמיכה והזדהות מצד א.נשים מכל הגילאים, יהודיות ופלסטיניות.

מה אפשר לעשות כדי להיאבק מול הממשלה המסוכנת הזאת? לדעתנו, התשובה נמצאת בבניית מאבק מהשטח. בפעילות הזמנו לצעוד איתנו באירועי יום המאבק באלימות כלפי נשים, כדי למחות נגד הגורמים השוביניסטיים וההומופוביים בממשלה קיצונית שמתכוונת לקדם מדיניות קפיטליסטית הפוגעת בנשים.

הפלאייר שחילקנו בפעילויות בחיפה, ת״א ורמת־גן:


₪20,449
תרומת סולידריות לקופת המאבק 2023
מאבק סוציאליסטי לא מקבלת מימון מטייקונים, מהממשלה או מקרנות הון. תמכו בנו, שתפו והצטרפו אלינו לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית.


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 59187, תל אביב–יפו 6159101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.