לעצור את מתקפת הנקם ומרחץ הדמים בעזה, להיאבק ולהציב אלטרנטיבה לממשלת האסון, המצור והעוני
ממשלת נתניהו מתנערת מכל אחריות לאסון בביה״ח בעזה, כשברקע אלפי הרוגים מההפצצות
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
ארה״ב
מאות אלפים התאגדו בשנה החולפת
תנאי המחייה המידרדרים בארצות הברית דוחפים עוד עובדים ועובדות להתארגן
1,371

1,371

כ־281,000 עובדים התארגנו בשנה החולפת במגזר הפרטי בארה״ב. המניע מאחורי גל ההתאגדות האמריקאי הוא קיפאון השכר וההתקפות על מישרות ותנאי מחיה, שדוחפים עובדים ועובדות להשיב במאבק ולהתארגן.

רבים מהמתאגדים החדשים הם עובדים משכבות השכר הכי נמוכות, כמו עובדי וול־מארט ועובדי רשתות מזון המהיר שהתאגדו השנה בשורה של מאבקים הרואיים.

אבל במקביל, ההתקפות על עובדי המגזר הציבורי בארה״ב הביאו לירידה של 118,000 חברים בארגוני המגזר הציבורי. נתון זה ממחיש את הצורך הדחוף של ארגוני העובדים האמריקאיים לגבש אסטרטגיה להדיפת ההתקפות על העבודה המאורגנת ולשיפור תנאי החיים של כלל העובדים.

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.