לא לחזור לעסקים כרגיל, לבטל את החקיקה, ממשלת נתניהו–בן גביר הביתה!
לשתק את המדינה עם שביתה כללית
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
הפיטורים בטבע
השתתפות מלאה בשביתת ההזדהות גם בלאומי קארד
עובדי לאומי קארד השתתפו בשביתה הכללית, כשברקע הסכנה שיתמודדו בעצמם עם איומי פיטורים בקרוב
1,125

1,125

במסגרת השביתה הכללית בת 5 השעות שהוכרזה אתמול (ראשון) במחאה על הפיטורים ההמוניים במפעלי 'טבע' שבתו גם עובדי 'לאומי קארד'. ההיענות לקריאה לשביתה הייתה גורפת. למעט המחלקות שהוחרגו נרשמה שביתה מלאה בכל מחלקות החברה. אף מוקד, אף טלפון לא פעל, אף משרד לא עבד. למעשה, סדר־גודל של למעלה מאלף עובדים שבתו. בודדים בלבד היו בין מפירי השביתה.

מדובר במסר חשוב של סולידריות מצד עובדי לאומי קארד. אסור להסכים אפילו לפיטורי עובד אחד או עובדת אחת בטבע. העובדים לא צריכים לשלם על כישלונות הדירקטוריון שם. אבל מעבר לכך, מדובר גם במסר תקיף להנהלת לאומי קארד על רקע המשא ומתן על הסכם קיבוצי חדש ובשעה שמרחפת מעלינו סכנה ממשית של פיטורי צמצום בתקופה באה. ההיענות הגורפת לשביתה משדרת שעובדי לאומי קארד יודעים להגיב כיד אחת ויהיו מוכנים לשלב כוחות נגד איומי פיטורים.

בהמשך למהלך הזה נראה שעובדי לאומי קארד יצטרכו בקרוב להתכנס ולדון ולהחליט לגבי הדרישות והצעדים הבאים גם במאבק שלנו נגד סכנה של חיסול מישרות ולמען שיפור התנאים בהסכם הבא.

הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.