לעצור את מתקפת הנקם ומרחץ הדמים בעזה, להיאבק ולהציב אלטרנטיבה לממשלת האסון, המצור והעוני
ממשלת נתניהו מתנערת מכל אחריות לאסון בביה״ח בעזה, כשברקע אלפי הרוגים מההפצצות
דף הבית
מי אנחנו
על מה אנחנו נאבקים.ות
אפשר שאלה על סוציאליזם?
כנס סוציאליזם
דברו איתנו / הצטרפות
תרומת סולידריות
תשלום דמי חברות
התנועה העולמית ISA
ארכיון כתבות
תקנון התנועה
דברו איתנו
תודה רבה!
ההודעה נשלחה, מצוין, נשתדל ליצור קשר בהקדם.
טירוף קפיטליסטי
הסכם הסחר הגדול מסכן את בריאות הציבור
הסכם הסחר הטרנס־פסיפי יהיו השלכות חמורות על מערכת הבריאות הציבורית במדינות המפותחות והמתפתחות
1,438

1,438

תאגידי התרופות יוכלו לתבוע מדינות שמטילות פיקוח על מחירי התרופות, לרבות תרופות נגד סרטן, שחפת ואיידס — כך עולה מטיוטת הסכם הסחר הטרנס־פסיפי (TPP), המתגבש בימים אלה בין ארה״ב ו־11 מדינות נוספות.

להסכם הסחר הגדול בהיסטוריה, יהיו השלכות חמורות על מערכת הבריאות הציבורית במדינות המפותחות ובמדינות המתפתחות. הוא עלול לשלול מתושבים רבים בעולם את הזכות לטיפול רפואי, עד לכדי סכנת חיים, ולהחריף בצורה קטסטרופלית התפשטות מגפות דוגמת התפרצות האבולה במערב אפריקה.

סוציאליסטים מתנגדים להסכם, וקוראים להעביר את תאגידי התרופות לבעלות ציבורית ולשים סוף לעשיית רווחים על חשבון בריאות הציבור.

*   מתוך עיתון המאבק, גיליון אוגוסט־ספטמבר
הצטרפו למאבק!
מול ממשלת הון גזענית, כיבוש וסכסוך ללא סוף באופק, ומול שיטה קפיטליסטית שמנציחה אוליגרכיה מושחתת, אי־שוויון, אפליה, מלחמות והרס סביבתי — נדרש מאבק לשינוי שורשי. מאבק סוציאליסטי היא תנועה של רעיונות בפעולה, עם ניסיון בשטח ועם שותפים ושותפות בעשרות מדינות. אנחנו מעורבים במחאות ובמאבקים, ומקדמים סולידריות והתארגנות במטרה לסייע להם לנצח, כחלק מהמאבק לשינוי סוציאליסטי. הצטרפו אלינו במאבק לבניית אלטרנטיבה סוציאליסטית!


תנועת מאבק סוציאליסטי
ת.ד. 125, תל אביב–יפו 6100101
[email protected]
054.818.44.61 | 054.818.44.62
מאבק סוציאליסטי היא תנועה סוציאליסטית הנאבקת למען חברה סוציאליסטית ודמוקרטית, המושתתת על צדק חברתי, שלום ושוויון. התנועה שותפה ב־ISA, התאחדות בינלאומית המאגדת תנועות ומפלגות סוציאליסטיות בעשרות ארצות ברחבי העולם.